نسخه‌ کنسول‌های نسل نهمی بازی The Witcher 3 معرفی شد

کد مطلب 2886 1399-06-14 19:14
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی از نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی عنوان تحسین شده‌ی The Witcher 3 با بهره‌مندی از قابلیت‌های سخت‌افزاری کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس رونمایی کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم
گیم فا/ شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی از نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی عنوان تحسین شده‌ی The Witcher 3 با بهره‌مندی از قابلیت‌های سخت‌افزاری کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس رونمایی کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

همان‌طور که گفته شد، شرکت سی‌دی پراجکت رد در اقدامی ناگهانی از نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی بازی The Witcher 3 رونمایی کرد. در اطلاعات درج شده برای این بازی آمده است که نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی The Witcher 3 شامل تکسچر‌های با کیفیت‌تر، رزولوشن بالاتر و نرخ به‌روزرسانی تصویر پایدار‌تر است. همچنین نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس این اثر از قابلیت رهگیری پرتو (Ray-Tracing) نیز بهره خواهد برد و زمان بارگذاری ابتدایی بسیار کوتاه‌تری به واسطه‌ی درایو SSD کنسول‌های نسل نهمی خواهد داشت.

همچنین شرکت سی‌دی پراجکت رد اعلام کرده است تمام بهبودهای ذکر شده برای نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی بازی The Witcher 3، طی یک به‌روزرسانی به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی نیز اضافه خواهد شد. این شرکت افزوده است به‌روزرسانی مذکور برای تمامی دارندگان نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی کاملاً رایگان خواهد بود.

بازی The Witcher 3 هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شده و طبق اطلاعیه‌ی استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد، نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این اثر در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نبز منتشر خواهد شد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :