به‌روزرسانی جدید بازی Nioh 2 در دسترس قرار گرفت

کد مطلب 2890 1399-06-14 19:18
زمان تقریبی مطالعه 5دقیقه

گیم فا/ استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) و ناشر کوئی تکمو (Koei Tecmo) جزئیاتی از به‌روزرسانی جدید Nioh 2 منتشر کردند که شامل بهبود‌ها، رفع باگ‌ها و تعداد محدودی محتوای جدید می‌شود.

شما در ادامه می‌توانید تغییرات به وجود آمده به دنبال به‌‍روزرسانی ۱٫۱۴ بازی Nioh 2 را بخوانید
گیم فا/ استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) و ناشر کوئی تکمو (Koei Tecmo) جزئیاتی از به‌روزرسانی جدید Nioh 2 منتشر کردند که شامل بهبود‌ها، رفع باگ‌ها و تعداد محدودی محتوای جدید می‌شود.

شما در ادامه می‌توانید تغییرات به وجود آمده به دنبال به‌‍روزرسانی ۱٫۱۴ بازی Nioh 2 را بخوانید.

محتویات اضافه:

Picture Scorllهایی اضافه شده است که شامل باس‌ها و دشمنان محتوای اضافه‌ی The Tengu’s Disciple نیز می‌شوند. همچنین Scroll of the Demonها را نیز می‌توانید برروی حالت Dream of the Demon به دست بیاورید.

تغییرات ایجاد شده جهت متعادل‌سازی تجربه:

احتمال افتادن تجهیزات به دنبال مرگ دشمنان در حالت Dream of Demon طبق رویه‌ی زیر تغییر کرده است:

افزایش احتمال رخ دادن جلوه‌های ویژه که قبلاََ زمان استفاده از ویژگی Temper در آهنگری (Blacksmith) رخ نمی‌داد.

افزایش ارزش حداقلی جلوه‌های ویژه‌ی مشخص شد به صورت شانسی در این جهت که راحت‌تر بتوان به بالاترین سطح ارزش دست پیدا کرد. (هیچ تغییری برروی بالاترین ارزش ممکن اعمال نشده است)

متعادل‌سازی مهارت Seesaw Strike سلاح Splitstaff در این جهت که در زمان فعال کردن دومین ضربه‌ی سریع در حالت High Stance راحت‌تر بتوان به دشمن آسیب رساند.

جلوه‌های ویژه در دسترس قرار گرفته در حالت Yokai Shift حالا زمانی فعال می‌شوند که یک Grapple را بعد از مقابله‌ی Burst موفق اجرا کنید.

جلوه‌ی ویژه در زمان رد دادن و دفاع به موقع “گلوله‌ها و پیکان‌ها” حالا برای سایر اجزاء آسیب رسانی از راه دور نیز در دسترس قرار دارد. (حمله‌های قابل رد دادن شامل مهارت Whirling Blade سلاح Switchglaive و مهارت Gust Talisman از Onmyo Magic می‌شود.)

آمریتا و گلد به دست آمده از Bekegani و Nuppeppo کاهش پیدا کرده است.

آمریتا و گلد به دست آمده از باس‌های محتوای اضافه‌ی The Tengu’s Disciple افزایش پیدا کرده است.

اصلاح باگ:

مشکلی حل شده است که در آن ضربه‌ی سریع حالت Mid Stance با سلاح Splitstaff در زمان فعال بودن Fluid From به طرز صحیح به دشمن برخورد نمی‌کند.

مشکلی حل شده است که در آن بدون فعال کردن Sneak Thief باز هم بازی‌باز می‌توانست دشمن از نوع Yokai را با این قابلیت فعال نشده بکشد.

حل باگی که انیمیشن شیفت غیر قابل لغو شدن بود و شخصیت بازی‌باز نمی‌توانست به طور سریع Grapple را در زمان اجرا کردن Yokai Shift انجام دهد. این مشکلات زمانی رخ می‌داد که یکی از مهارت‌های Dragon Fang ،Dragon Claw ،Dragon Horn و یا Merciless Barrage انتخاب شده بودند.

مشکلی حل شده است که در یکی از ماموریت‌های Picture Scroll باس فایت Kashin Koji در صورت کم شدن مقداری مشخص از خط سلامتی‌اش به بازی‌باز حمله نمی‌کند.

رفع باگی که در آن اگر باس Kashin Koji را با یک Grapple بکشید دوباره از اول بازیابی می‌‌شود.

مشکلی حل شده است که در آن برخی ماموریت‌های Picture Scroll شامل معابدی هستند که توانایی تعامل با آن‌ها را ندارید و به دنبال آن درجه‌ی Picture Scroll خالی می‌شد اگر بازی‌باز همزمان با باس می‌مرد.

مشکلی حل شده است که در آن بازی‌باز می‌توانست بدون باز کردن حالت Dream of the Demon و با استفاده از روشی خاص ماموریت‌های Scroll of the Demon را انجام دهد.

حل باگی که در آن جلو رفتن در ماموریت‌های Picture Scroll با مشکلات اینترنتی شخص میزبان غیرممکن می‌شد.

حل مشکلی که باعث می‌شد یک ماموریت Picture Scroll را بدون داشتن Demon Parade Picture Scroll آغاز کرد که در نهایت بازی‌باز به مشکلاتی در پیش‌برد بازی بر می‌خورد.

مشکلی حل شده است که در آن با رسیدن به بخش خاصی از ماموریت A Song to Calm the Storm (در محتوای اضافه‌ی The Tengu’s Disciple) و با داشتن سه بازی‌باز دیگر به همراه خود اپلیکیشن ارور میداد و از بازی به طور خودکار خارج می‌شدید.

مشکلی حل شده است که در آن اگر بازی‌باز همزمان با باس ماموریت A Song to Calm the Storm می‌مرد دیگر پس از زنده شدن آن باس بازیابی نمی‌شد. (مربوط به محتوای‌اضافه‌ی The Tengu’s Disciple)

حل باگی که در آن باس ماموریت اصلی Eternal Rivals به طور مداوم و بی‌پایان حمله‌های هجومی (Rush Attacks) را انجام می‌داد. (مربوط به محتوای‌اضافه‌ی The Tengu’s Disciple)

حل مشکلی که در آن ضربه زدن با مهارت Bolting Boar به باس‌ها در ماموریت‌های Eternal Rivals و Bond of the Blade باعث می‌شد باس‌ها برای لحظاتی بی‌حرکت باشند. (مربوط به محتوای‌اضافه‌ی The Tengu’s Disciple)

حل باگی که طی آن اگر میزبان در ماموریت The Tale of the Taira از بازی خارج می‌شد، ملاقات‌کننده نیز در ماموریت شکست می‌خورد. (مربوط به محتوای‌اضافه‌ی The Tengu’s Disciple)

حل مشکلی که طی آن و با وجود یک سری شرایط خاص در ماموریت A Strong Bond، یک جعبه‌ی مهم و حیاتی برای به پایان رساندن ماموریت ناپدید می‌شد.

حل مشکی که در آن کمیاب بودن برخی Soul Coreهای حالت Dream of the Demon جایزه‌ی اضافه‌ی ویژه‌ای با نام Rarity Inheritance داشتند.

حل مشکلی که در آن زره‌ی Yoshitsune در حالت درجه‎ی کمیابی Divine وزنی بسیار بالا و نامناسب داشت.

حل مشکلی که طی آن صفحه‌ی منیوی (Menu) Storehouse به دلیل تعداد آیتم‌های بسیار زیاد، کند و بد عمل می‌کرد.

مشکلی حل شده است که طی آن اطلاعات Smithing Textهای داده شده به آهنگری قبل از بستن بازی و به طور کلی گم می‌شد و دیگر قابل پیدا کردن نبود. (اگر یک بازی جدید از ورژن ۱٫۱۱ به ۱٫۱۳ ایجاد می‌کردید) همچنین حالا دیگر اطلاعات Smithing Textهای گم شده با به‌روزرسانی جدید به بازیتان باز خواهد گشت.

مشکلی حل شده است که در آن برخی اوقات در زمان خلق یک شخصیت جدید و شخصی‌سازی ان Body Marking از ابتدا تنظیم دوباره می‌شد.

Nioh 2 در حال حاضر برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :