این ماه خبری از سری ششم اپل واچ نخواهند بود

کد مطلب 2902 1399-06-14 20:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

سخت افزار/ خبرهای زیادی درباره زمان رونمایی سری ششم اپل واچ در سطح اینترنت و سایت‌های خبری درحال رد و بدل شدن است اما هنوز هیچ کس زمان دقیق رونمایی از این محصول را نمی‌داند. البته شایعاتی درباره رونمایی از ششمین سری ساعت هوشمند اپل در ماه سپتامبر نیز بود اما ظاهرا این مورد نیز تکذیب شده است
سخت افزار/ خبرهای زیادی درباره زمان رونمایی سری ششم اپل واچ در سطح اینترنت و سایت‌های خبری درحال رد و بدل شدن است اما هنوز هیچ کس زمان دقیق رونمایی از این محصول را نمی‌داند. البته شایعاتی درباره رونمایی از ششمین سری ساعت هوشمند اپل در ماه سپتامبر نیز بود اما ظاهرا این مورد نیز تکذیب شده است.

بر اساس گزارشات ماه گذشته، احتمال اینکه اپل در ماه سپتامبر از نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود رونمایی کند زیاد بود اما ظاهرا بر اساس توییت جدید بدست آمده توسط @L0vetodream این موضوع تکذیب شده است و زمان رونمایی سری ششم اپل واچ ماه سپتامبر نخواهد بود.

البته توییت این شخص زمان دقیق معرفی را مشخص نکرده است اما به نظر می‌رسد که ماه دیگر یعنی اکتبر باید به صورت 100 درصدی شاهد رونمایی اپل از Apple Watch Series 6 باشیم. دلیل انتخاب ماه اکتبر برای این است که بر اساس شایعاتی دیگر ادعا شده است که اپل از آیفون‌های 12 در نیمه دوم ماه اکتبر رونمایی خواهد کرد و این پیشبینی به وجود آمده است که شاید در کنار iPhone 12 شاهد سری ششم اپل واچ نیز باشیم. اپل به صورت کلی هر سال با رونمایی از سری جدید آیفون‌های خود، نسخه بروز شده ساعت‌های هوشمند خود را نیز رونمایی می‌کند و همین موضوع یک دلیل دیگر برای تایید دوباره نهایی شدن ماه اکتبر برای رونمایی از اپل واچ 6 است.

سری ششم اپل واچ حتی با وجود فاش شدن بسیار زیادی از اطلاعات خود توسط شایعه پراکنی‌های مختلف بازهم در حبابی از ویژگی‌های لو نرفته حضور دارند. یکی از قابلیت‌های جذابی که به احتمال زیاد در این سری شاهد آن باشیم، سنجش میزان اکسیژن خون توسط این ساعت‌ها است. به احتمال زیاد امسال شاهد دو نوع ساعت از سری ششم باشیم. یکی از این ساعت‌ها قیمت عادی خود و تمام ویژگی‌های گفته شده را به همراه خود خواهد داشت و دیگری یک نسخه ارزان‌تر برای کاربرانی خواهد بود که قصد تغییر اپل واچ خود را دارند.

*عکس تزئینی استاین مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :