تاکید بر حفظ حریم خصوصی در تبلیغات اپل

کد مطلب 2929 1399-06-15 00:01
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

انتخاب/ در تبلیغات جدید شرکت اپل، تعهد در مورد حفظ حریم خصوصی برجسته‌تر از هر زمان دیگری است. پیش از این نیز اپل همواره بر اهمیت حریم خصوصی و حفظ داده‌های کاربران تاکید کرده است
انتخاب/ در تبلیغات جدید شرکت اپل، تعهد در مورد حفظ حریم خصوصی برجسته‌تر از هر زمان دیگری است. پیش از این نیز اپل همواره بر اهمیت حریم خصوصی و حفظ داده‌های کاربران تاکید کرده است.

اپل همیشه تبلیغاتی به یاد ماندنی تولید کرده و آخرین تلاش این شرکت در حوزه تبلیغات نیز در نوع خود قابل توجه است.

یکی از ویژگی‌های برتر آِیفون که همواره از سوی شرکت اپل به عنوان یک ویژگی خاص شناخته می‌شود، محافظت از اطلاعات شخصی کاربران است. این موضوع تا جایی است که گاهی شرکت اپل رقبا را در این زمینه مورد تمسخر قرار می‌دهد.

اپل همیشه طرفدار حفظ حریم خصوصی است، حتی در سایت خود آن را به عنوان یک حق اساسی بشر ذکر کرده است. در آگهی جدید شرکت اپل تاکید بر این موضوع را به وضوح می‌بینیم. مدتی است که تاکید می‌شود حفاظت از اطلاعاتی مانند موقعیت مکانی افراد و ردیابی تناسب اندام بسیار مهم است و افراد نباید اطلاعات خصوصی خود را به سادگی به اشتراک بگذارند.

در چنین شرایطی اپل سعی دارد به کاربران یاداوری کند که اطلاعات شخصی ما چقدر مهم است و آیفون‌ها چگونه آن‌ها را ایمن نگه می‌دارند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :