نسخه‌ غربی بازی Root Film سال آینده منتشر می‌شود

کد مطلب 2960 1399-06-15 12:21
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ تیم سازنده‌ی Root Film امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که نسخه‌ی غربی این بازی قرار است به‌زودی در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید
گیم فا/ تیم سازنده‌ی Root Film امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که نسخه‌ی غربی این بازی قرار است به‌زودی در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Root Film از سری عناوین داستان محور است که ابتدا ماه گذشته درر کشور ژاپن منتشر شد و تا این جا هم استقبال خوبی از آن به عمل آمده است. در این بازی باید کنترل جوانی ۲۳ ساله به نام رینتارو یاگومو (Rintaro Yagumo) را به دست گرفته و پرده از اسرار زیادی بردارید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، Root Film انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود. لازم به ذکر است که دو استودیوی کادوکاوا گیمز (Kadokawa Games) و پی‌کیوب (PQube) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را به عهده دارند.

طبق اعلام تیم سازنده، مطلع شدیم که نسخه‌ی غربی بازی Root Film اوایل سال آینده برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. البته هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این نسخه مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی این تیم باشیم. برای آشنایی بیشتر با این عنوان می‌توانید دموی رایگان آن را تجربه کرده و به بخش‌های مهمی از نسخه‌ی اصلی دسترسی داشته باشید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :