Oku Game - The DJ Runner؛ دی‌جی محبوب و فراموشکار را به مقصد برسانید

کد مطلب 2983 1399-06-15 13:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ Oku Game – The DJ Runner – اُکو: دی جی دونده بازی جذاب و بسیار سرگرم کننده ای در سبک آرکید و یک اثر جالب ساخته شده توسط استودیوی فنلاندی Nopia Oy می باشد.
آخرین خبر/ Oku Game – The DJ Runner – اُکو: دی جی دونده بازی جذاب و بسیار سرگرم کننده ای در سبک آرکید و یک اثر جالب ساخته شده توسط استودیوی فنلاندی Nopia Oy می باشد.

در این بازی شما در نقش یکی از محبوب ترین (شاید محبوب ترین) دی جی های معروف کشور فنلاند به نام Oku هستید و باید در خیابان های هلسینکی بدوید و خودتان را به اجرای زنده برسانید! ماجرای بازی نیز به همین مورد اشاره دارد. طبق ماجرای خنده دار این بازی، شخصیت Oku که فراموش کرده است که باید به یک کنسرت بزرگ برود و در آن جا اجرا کند، در حال تمرین کردن و ریلکس کردن می باشد که ناگهان رئیس او با او تماس گرفته و با عصبانیت به او می گوید که کنسرت مورد نظر 5 دقیقه دیگر شروع می شود! حالا Oku فقط 5 دقیقه وقت دارد تا در خیابان های شهر بدود و از موانع عبور کرده و خودش را سر وقت به این کنسرت بزرگ برساند. اما همانطور که حدس زدنش راحت است، قرار نیست این کار ساده و بدون دردسر باشد! این مسیر که طولانی تر از آن چیزی خواهد بود که به نظر می رسد، ماجراجویی های زیادی برای شما دارد!

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 48 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

نمایش گیم‌پلی Pathless روی پلی استیشن 5 در جدیدترین تریلر این بازی

تصاویر جدید Captain Tsubasa: Rise Of New Champions اعضای تیم ملی برزیل را نشان می‌دهد

بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌‌ای: ایران ۳۲ میلیون گیمر دارد