بازی Call of Duty: Modern Warfare بیش از ۳۰ میلیون نسخه فروخته است

کد مطلب 3014 1399-06-15 16:53
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/در جریان رویداد زنده‌ی انویدیا (Nvidia) که طی آن کار‌ت‌های گرافیک سری ۳۰ این شرکت معرفی شدند، آمار فروش Modern Warfare هم مشخص شد. در کنار این خبر که بازی Call of Duty Black Ops: Cold War از رهگیری پرتو پشتیبانی خواهد کرد، جنسن هوانگ (Jensen Huang)، مدیر اجرایی انویدیا اعلام کرد که فروش بازی فعلی این سری از ۳۰ میلیون نسخه گذشته است
گیم اسکن/در جریان رویداد زنده‌ی انویدیا (Nvidia) که طی آن کار‌ت‌های گرافیک سری ۳۰ این شرکت معرفی شدند، آمار فروش Modern Warfare هم مشخص شد. در کنار این خبر که بازی Call of Duty Black Ops: Cold War از رهگیری پرتو پشتیبانی خواهد کرد، جنسن هوانگ (Jensen Huang)، مدیر اجرایی انویدیا اعلام کرد که فروش بازی فعلی این سری از ۳۰ میلیون نسخه گذشته است. این آمار فروش بسیار عالی است و نکته‌ی اصلی این است که هنوز یک سال از انتشار آن نگذشته است.

www.gamescan.net


چیزی که باعث شک کردن برخی افراد شده است، استفاده‌ی هوانگ از عبارت آخرین Call of Duty است که در اصل بازی Warzone است. اما به خاطر این‌که هوانگ از کلمه‌ی فروخته شده استفاده کرد و Warzone رایگان است، می‌توان این شک ایجاد شده را برطرف کرد. طی دهه‌ی اخیر، سری Call of Duty همواره محبوب و قدرتمند بوده است، اما در حال حاضر با Modern Warfare و Warzone در اوج خود قرار دارد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

نمایش گیم‌پلی Pathless روی پلی استیشن 5 در جدیدترین تریلر این بازی

تصاویر جدید Captain Tsubasa: Rise Of New Champions اعضای تیم ملی برزیل را نشان می‌دهد

بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌‌ای: ایران ۳۲ میلیون گیمر دارد