اطلاعات جدیدی از بازی Gotham Knights منتشر شد

کد مطلب 3028 1399-06-15 17:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ بر اساس اخبار جدید، شهر گاتهام در بازی، ۵ محله خواهد داشت که هرکدام شهروندان خود را دارند. این محله‌ها و شهروندان، حس زنده بودن را به شهر می‌دهند
گیم فا/ بر اساس اخبار جدید، شهر گاتهام در بازی، ۵ محله خواهد داشت که هرکدام شهروندان خود را دارند. این محله‌ها و شهروندان، حس زنده بودن را به شهر می‌دهند. 

مدت زیادی منتظر وارنر برادرز مونترال (WB Montreal) بودیم تا بازی جدیدی از دنیای بتمن را معرفی کند. بعد از معرفی بازی جدید، تا حدودی تعجب کردیم چراکه در بازی جدید، خبری از بتمن نیست. داستان بازی درباره‌ی دستیاران بتمن است که با خطراتی که گاتهام را تهدید می‌کنند، به مبارزه می‌پردازند‌. گاتهامی که این‌بار، زنده‌تر از همیشه است.

اگر بازی‌های سری Arkham به‌ویژه Arkham Knight را به یاد داشته باشید، شهر گاتهام چندان شلوغ و زنده نبود. حالا به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی Gotham Knights قصد دارند شهر بازی را کمی بزرگ‌تر و “پرجمعیت‌تر” کنند. بر اساس PlayStation blog، شهر جدید ۵ بخش منطقه خواهد داشت که هر کدام ساکنان و دسته‌های (Faction) مخصوص خودشان را دارند.

همان‌طور که گفته شد، قرار است شهر جدید زنده و پویا باشد، برای همین شهروندان از برنامه‌ی خاص خودشان پیروی می‌کنند و در شهر پرجمعیت گاتهام فعالیت می‌کنند‌. مثال‌هایی هم در این رابطه ارائه شد: بعضی اوقات ترافیک سنگین‌تر است و زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد از دست خواهید داد.

بازی Gotham Knights در سال ۲۰۲۱ بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۵، اکس‌باکس وان و سری اکس منتشر خواهد شد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :