نسخه‌ کنسولی بازی Scavengers به‌زودی عرضه خواهد شد

کد مطلب 3029 1399-06-15 17:08
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ تیم سازنده‌ی Scavengers امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی در آینده علاوه‌ بر رایانه‌های شخصی، بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد. همچنین تریلر تازه‌ای از گیم‌پلی این اثر در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید
گیم فا/ تیم سازنده‌ی Scavengers امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی در آینده علاوه‌ بر رایانه‌های شخصی، بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد. همچنین تریلر تازه‌ای از گیم‌پلی این اثر در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Scavengers را باید عنوانی در سبک‌های بقا و تیراندازی به حساب آورد که در آن می‌توانید کنترل شخصیت‌های مختلفی را به عهده گرفته و با در اختیار داشتن سلاح‌ها و آیتم‌های مفید، دیگر بازیکنان روی نقشه را از بین ببرید تا به قهرمان تبدیل شوید. این بازی چند سال قبل توسط استودیوی میدوینتر (Midwinter) معرفی شد، اما به دلیل طولانی شدن روند توسعه هنوز به دست بازی‌بازان نرسیده است. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان و تماشای تریلری از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

پیش از این گفته شده بود که Scavengers تنها بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. حال طبق مصاحبه‌‌های اعضای تیم سازنده، متوجه شدیم که این عنوان در تاریخی نامشخص به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز می‌رسد که می‌تواند خبر خوبی برای آن‌ها باشد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :