گوشی ویوو iQOO 7 با شارژر ۱۲۰ معرفی خواهد شد؟

کد مطلب 21504 1399-09-26 23:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ترنجی/ ویوو اوایل سال جاری شارژ سریع ۱۲۰ وات را معرفی کرد. در واقع با معرفی یک تلفن هوشمند با استفاده از این فناوری معرفی شد




ترنجی/ ویوو اوایل سال جاری شارژ سریع ۱۲۰ وات را معرفی کرد. در واقع با معرفی یک تلفن هوشمند با استفاده از این فناوری معرفی شد. ویوو iQOO 5 Pro 5G در حال حاضر یکی از دو گوشی در جهان است که با چنین شارژ سریعی شارژ می شود (گوشی دیگر Mi 10 Ultra شیائومی است) و به نظر می رسد یک جانشین از قبل در خط تولید قرار دارد. گفته می شود گوشی ویوو iQOO 7 با شارژر ۱۲۰ معرفی خواهد شد.

امروز دستگاهی با نام رمز V2049A که احتمالاً بخشی از سری iQOO 7 است، با شارژر 120 وات در 3C مشاهده شد.

اگرچه ما هیچ تأیید رسمی نداریم که این یک تلفن iQOO است، اما این خانواده از خانواده پرچمدار vivo هستند زیرا تلفن های X در قسمت میانی بالایی طیف قرار گرفته اند، در حالی که سری NEX بیشتر یک سری مفهومی هستند.

البته ما خیلی دوست داریم که شارژ سریع ۱۲۰ وات را در یک گوشی غیر پرچمدار ببینیم، اما در این مرحله این بعید به نظر می رسد. مهمترین مسئله این است که آیا این تلفن را در خارج از چین خواهیم دید یا دقیقاً مانند iQOO 5 Pro فقط برای مصارف بازار چین باقی خواهد ماند.

شرکت ویو اطلاعات محدودی را در مورد فناوری شارژ سریع ۱۲۰ واتی خود منتشر کرده بود و اطلاعات دقیقی در مورد آن در دسترس نبود. این شرکت در مراسم MWC شانگهای اعلام کرد که فناوری شارژ سریع ۱۲۰ واتی این شرکت می‌تواند یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی را:

از ۰ تا ۵۰ درصد به ۵ دقیقه 
از ۰ تا ۱۰۰ درصد به ۱۳ دقیقه
شارژ کند که عالی است.

نظر شما چیست؟ منتظر آن هستید؟



این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :