آپدیت One UI 2.5 برای دو میان‌رده سامسونگ منتشر شد

کد مطلب 21629 1399-09-27 22:10
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ترنجی/ گرچه سامسونگ شروع به انتشار One UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۱ برای گوشی های هوشمند پرچمدار خود کرده است، اما این شرکت هنوز آپدیت One UI 2
ترنجی/ گرچه سامسونگ شروع به انتشار One UI 3.0 مبتنی بر اندروید ۱۱ برای گوشی های هوشمند پرچمدار خود کرده است، اما این شرکت هنوز آپدیت One UI 2.5 را برای گوشی های میان رده و اقتصادی خود به پایان نرسانده است. امروز آپدیت One UI 2.5 گلکسی A50 و گلکسی A90 سامسونگ ارایه شده است.

غول فناوری کره جنوبی با معرفی سری Galaxy Note 20 و Galaxy Tab S7 در ماه آگوست رابط کاربری One UI 2.5 مبتنی بر اندروید ۱۰ را آغاز کرد.

به زودی پس از عرضه این دستگاه ها، این شرکت شروع به ارائه آخرین نسخه نرم افزار تلفن همراه خود به دستگاه های شاخص خود کرد. به روزرسانی جدید حتی برای تلفن های هوشمند منتخب Galaxy A و Galaxy M نیز در دسترس قرار گرفت.

تلفن هایی که به این لیست می پیوندند Galaxy A50 و Galaxy A90 5G هستند. نسخه قبلی در حال حاضر در سریلانکا با بیلد A505FDDU5BTL1 و وصله امنیتی دسامبر 2020 پخش می شود. در حالی که، بیلد نسخه بعدی با نسخه میان افزار A908NKSU3CTL3 در کره جنوبی ارائه می شود.

تا آنجا که به ویژگی های جدید مربوط می شود، این گوشی ها از همان ویژگی های سایر گوشی های سری Galaxy A و Galaxy M برخوردار هستند. مانند سرعت اتصال WiFi ، درخواست رمز عبور WiFi ، استیکرهای Bitmoji به عنوان سبک های AOD (نمایش همیشه روشن) ، پیشرفت های جدید صفحه کلید سامسونگ ، ویژگی Pro Video در برنامه دوربین و ویژگی های SOS در Messages هستند.

ما انتظار داریم این شرکت در روزهای آینده در دسترس بودن این به روزرسانی را به مناطق بیشتری برای این تلفن های هوشمند گسترش دهد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :