تاریخ عرضه گوشی گوگل پیکسل ۵ و پیکسل A4 5G فاش شد

کد مطلب 3109 1399-06-15 23:29
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گجت نیوز/ تاریخ عرضه گوشی گوگل پیکسل ۵ و پیکسل ۴ ای ۵G فاش شد. این در حالی است که بر اساس لیست فاش شده خبری از گوشی گوگل Pixel 5 XL نیست
گجت نیوز/ تاریخ عرضه گوشی گوگل پیکسل ۵ و پیکسل ۴ ای ۵G فاش شد. این در حالی است که بر اساس لیست فاش شده خبری از گوشی گوگل Pixel 5 XL نیست.

شرکت گوگل، بر اساس اخبار فاش شده‌ی جدید قرار است زودتر از انتظار گوشی‌های جدید خود را معرفی کند. روز گذشته فردی موفق شد از لیست مخفی شرکت Vodafone آلمان تصویری تهیه کند. تصویری که در آن تاریخ معرفی رسمی گوشی‌های جدید گوگل را فاش کرده است. اما نکته‌ی تعجب‌آور این لیست، عدم وجود نام گوشی پیکسل ۵ XL است. باید منتظر بمانیم و ببینیم این اطلاعات فاش شده تا چه میزان واقعی خواهند بود.

تاریخ عرضه گوشی گوگل پیکسل ۵
گوشی پیکسل ۵ که از قبل بررسی‌هایی از آن به بیرون درج کرده بود، جدیدترین گوشی شرکت گوگل خواهد بود. تلفنی که قرار است از چیپست Snapdragon 765G در فناوری ساخت آن استفاده شود. از طرفی، بر اساس شنیده‌ها دوربین اصلی این گوشی نیز از سه دوربین با چیدمان خاص و یک فلش ال‌ای‌دی بهره می‌برد.

در تصویر فاش شده، تاریخ رسمی معرفی گوشی‌های جدید گوگل تاریخ ۲۵ سپتامبر، یعنی ۴ مهر ماه خواهد بود. همچنین در این تصویر فقط از رنگ مشکی این گوشی یاد شده و اطلاعاتی در خصوص رنگ بندی‌های دیگری تا این لحظه در دسترس نیست. همچنین گمانه‌زنی‌ها آنطور نشان می‌دهند که قیمت این گوشی مبلغی معادل ۶۳۰ یورو خواهد بود.

گوشی گوگل پیکسل ۴ ای ۵G نیز با مبلغی معادل ۴۸۷ یورو قرار است وارد بازار شود. این در حالی است که این گوشی با مبلغ ۱۵۰ یورو بیشتر از نسخه معمولی این گوشی به فروش خواهد رسید. البته دو گوشی پیکسل ۴ ای ۵G و ۴ ای کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. گوشی جدید پیکسل ۴a 5G شباهات‌های زیادی به Pixel 5 XL خواهد داشت. این گوشی نیز قرار است از چیپست اسنپ‌دراگون ۷۶۵G بهره ببرد.

باز هم باید منتظر بمانیم تا مراسم معرفی رسمی گوگل از گوشی‌های جدید خود برگزار شود. اطلاعات فاش شده فعلی ممکن است دستخوش تغییراتی شود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :