خبری خوب برای طرفداران بازی Cyberpunk 2077

کد مطلب 3132 1399-06-16 10:30
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

گیم فا/ اثر نقش آفرینی مورد انتظار Cyberpunk 2077 دو ماه پیش برای دومین بار تاخیر خورد و تاریخ عرضه از سپتامبر به ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) تغییر کرد اما سی‌دی پراجکت (CD Projekt) در جلسه‌ی مالی خود در کنار اشاره به عدم تاخیر اعلام کرد که شاهد قیمتی ۷۰ دلاری نخواهیم بود.

در جلسه‌ی مالی اخیر سی‌دی پراجکت برخی سهامداران این سوال را مطرح کردند که آیا به تاریخ انتشار اعلام شده اطمینان دارید یا خیر
گیم فا/ اثر نقش آفرینی مورد انتظار Cyberpunk 2077 دو ماه پیش برای دومین بار تاخیر خورد و تاریخ عرضه از سپتامبر به ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) تغییر کرد اما سی‌دی پراجکت (CD Projekt) در جلسه‌ی مالی خود در کنار اشاره به عدم تاخیر اعلام کرد که شاهد قیمتی ۷۰ دلاری نخواهیم بود.

در جلسه‌ی مالی اخیر سی‌دی پراجکت برخی سهامداران این سوال را مطرح کردند که آیا به تاریخ انتشار اعلام شده اطمینان دارید یا خیر. آقای آدام کیچینسکی (Adam Kicinski)، رئیس شرکت، در این باره گفت:

بله، ما این موضوع را تایید کردیم و در حقیقت ما امروز شروع کردیم به کسب آمادگی لازم برای دریافت آخرین تصدیق و گواهینامه‌های مورد نیاز. مطمئناََ ما تا آخرین لحظه‌ی ممکن بازی را بهبود خواهیم داد و اثری به این عظمت نیاز به اصلاح و اطمینان حاص کردن دوباره دارد اما همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و ما به عرضه در ۲۹ آبان مطمئن هستیم.
همچنین بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های نسل بعدی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت اگرچه به‌روزرسانی نسل بعدی حقیقی در سال ۲۰۲۱ برای دارندگان این پلتفرم‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.

یکی سهامدار دیگر از آقای مایکل نُواکُوسکی (Michal Nowakowski)، مدیرعامل بخش کسب و کار سی‌دی پراجکت، پرسید که آیا آن‌ها از رویه‌ی افزایش قیمت بازی‌های نسل بعدی که توسط شرکت‌های بازیسازی و نشر دیگر اعمال شده است پیروی خواهند کرد یا خیر که البته وی جواب داد چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. او در این باره گفت:

همانطور که به این موضوع در سوال قبلی اشاره کردیم، ما قبلاََ (مدتی پیش) پیش‌خریدها را باز کردیم و بازی در آمریکا با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار در دسترس مخاطب قرار می‌گیرد و ما قصد نداریم در آخرین لحظه آن را تغییر دهیم. بازی به نوعی بازار را تجربه کرده و برای مصرف‌کنندگان شناخته شده است. در اروپا، بسیاری از خرده فروشی‌ها پیش‌فروش را باز کرده و این اثر برای مدت زیادی بازاریابی شده است. به عبارت دیگر ما قصد نداریم در دقیقه‌ی آخر جایگاه و استراتژی خود را تغییر دهیم و مصرف‌کننده را سردرگم کنیم.
مدتی پیش طراح ارشد گیم‌پلی بازی در مصاحبه‌ی خود با وبسایت VG247 اعلام کرد تیم آن‌ها توانسته است یک تیراندازی لذت‌بخش را به ژانر نقش‌آفرینی وارد کنند و دشمنان به اصابت گلوله واکنش واقع‌گرایانه نشان خواهند داد. همچنین جزئیات زیادی از سلاح‌های سرد و گرم بازی به اشتراک گذاشته شد.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. نسخه‌ی نسل بعدی در زمان عرضه‌ی این کنسول‌ها با بهبودهای گرافیکی مختلف در دسترس قرار می‌گیرد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :