Antarctica 88؛ بازی وحشت در قطب جنوب

کد مطلب 3153 1399-06-16 13:30
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ Antarctica 88: Scary Action Survival Horror Game یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی Euphoria Horror Games می باشد. در این بازی ترسناک شما خود را در یخ قطب جنوب پیدا خواهید کرد، جایی که می توانید در یک داستان علمی تخیلی وحشتناک پر از هیولا، سلاح ها و ماجراهای غوطه ور شوید و خودتان را درگیر این ماجرا کنید
آخرین خبر/ Antarctica 88: Scary Action Survival Horror Game یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی Euphoria Horror Games می باشد. در این بازی ترسناک شما خود را در یخ قطب جنوب پیدا خواهید کرد، جایی که می توانید در یک داستان علمی تخیلی وحشتناک پر از هیولا، سلاح ها و ماجراهای غوطه ور شوید و خودتان را درگیر این ماجرا کنید. آیا شما آماده روبرو شدن با موجودات وحشتناکی هستید که قطب جنوب در آن پنهان شده است؟ آیا می توانید خود و انسانیت را نجات دهید؟

این بازی در ایستگاه "قطب جنوب 1" برگزار می شود. در طول شش ماه گذشته ، پدر شما ولادیمیر افییموف مشغول حفاری یخ و کشف مواد معدنی ماقبل تاریخ است که در آن جا کشف شده است. شش هفته پیش ، این سفر ارتباطات را متوقف کرد. به عنوان بخشی از یک گروه نجات چهار نفره ، باید بفهمید چه اتفاقی در آنجا افتاده است. حل معما ، اکتشاف ، جمع آوری و استفاده از اشیاء برای کشف کردن داستان. سعی کنید در بازی این ترسناک از یخ قطب جنوب در امان باشد. این بازی پایان های مختلفی می تواند داشته باشد و نتیجه داستان فقط به اقدامات و تصمیمات شما بستگی دارد. خود را در یکی از بهترین بازی های ترسناک امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 208 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :