رونمایی از نسخه جدید بازی Prince of Persia

کد مطلب 3156 1399-06-16 13:33
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

مجله پلازا/ بازی Prince of Persia بیش از یک دهه ‌است که در خواب به سر می‌برد، ولی شایعات اخیر نوید صبحی روشن و انتشار نسخه جدید این بازی را به ما می‌دهند.

شایعات زیادی مبنی بر رونمایی شرکت یوبیسافت از نسخه جدید بازی Prince of Persia در کنار بازی Immortals: Fenyx Rising در مراسم Ubisoft Forward به گوش می‌رسد
مجله پلازا/ بازی Prince of Persia بیش از یک دهه ‌است که در خواب به سر می‌برد، ولی شایعات اخیر نوید صبحی روشن و انتشار نسخه جدید این بازی را به ما می‌دهند.

شایعات زیادی مبنی بر رونمایی شرکت یوبیسافت از نسخه جدید بازی Prince of Persia در کنار بازی Immortals: Fenyx Rising در مراسم Ubisoft Forward به گوش می‌رسد. بازی Prince of Persia مدت زیادی است که از طرف یوبیسافت به حالت تعلیق درآمده است. بازی Prince of Persia بعد از نسخه The Forgotten Sands که در سال 2010 منتشر شد، هیچ نسخه جدیدی دریافت نکرده است. این بازی که یکی از پرطرفدارترین بازی‌های کنسول پلی استیشن 2 به حساب می‌آمد، جای خود را به سری بازی Assassin’s Creed داد که در نسخه ابتدایی، قسمتی فرعی از سری شاهزاده ایرانی بود.

شرکت یوبیسافت چند روز پیش رونمایی از بازی Immortals: Fenyx Rising در مراسم Ubisoft Forward در تاریخ 10 سپتامبر برابر با 20 شهریور را تایید کرد. این بازی که در مراسم E3 2019 با نام Gods and Monsters معرفی شده بود، شایعات زیادی را پیرامون خود گرد آورده است. بینندگان انتظار اطلاعاتی جدید از بازی Watch Dogs: Legion و همچنین Hyper Scape، به همراه Rainbow Six Siege را دارند. شرکت یوبیسافت از وجود یک پیش برنامه و سخنرانی درباره بازی‌های Ghost Recon Breakpoint و Brawlhalla و آینده آن‌ها نیز خبر داده است. ورای تمامی این اخبار، شرکت یوبسافت وعده چندین سورپرایز معرفی نشده را نیز داده که به طور تمام و کمال به نسخه ریمیک بازی Prince of Persia اشاره دارند.

وبسایت Video Games Chronicles اطلاعات زیادی درباره این شایعات در اختیار کاربران قرار داده است. به نوشته این وبسایت، در ماه آگوست تعدادی از بازیکنان فعال در فضای مجازی، از فهرست شدن بازی Prince of Persia جدید در یک وبسایت خرده فروشی خبر داده‌اند. این بازی برای مدت زیادی بر روی وبسایت نبود و به سرعت پاک شد، ولی آنقدر به طول انجامید که خبر وجود چنین صفحه‌ای در فضای مجازی پخش شود. یکی از آن افراد جیسون اسکریر، خبرنگار بلومبرگ بود که در پادکست خود اعلام کرد شرکت یوبیسافت نسخه ریمیک بازی Prince of Persia را در کنار چندین بازی دیگر در مراسم Ubisoft Forward معرفی می‌کند.

جیسون اسکریر در حوزه شایعات و اطلاعات لو رفته بسیار قابل اعتماد است. او اطلاعات زیادی از جمله اطلاعاتی درباره بازی درحال توسعه BioShock را در اختیار ما قرار داده است. او پیش از بسیاری شایعات، توسعه نسخه جدید بازی Prince of Persia را نیز تایید کرده بود و در این باره به شوخی گفته بود:
خرده فروش‌ها بدون شک عاشق لو دادن بازی‌های معرفی نشده و حیرت آور یوبیسافت هستند.


گرچه اخبار معرفی این بازی هنوز در حد شایعه هستند، ولی با تایید اسکریر می‌توان امید بالا و تقریبا صددرصدی به معرفی و انتشار این بازی داشت.

بدون شک بازی Prince of Persia اگر به مرحله تولید برسد، تفاوت‌های زیادی را با نسخه‌های قدیمی این سری شگفت‌انگیز خواهد داشت. شرکت یوبیسافت از مسیرهای زیادی سری Assassin’s Creed را پیش برده و آن را با چندین سبک مختلف عرضه کرده و در دو نسخه آخر این سری به حالت جهان باز روی آورده است. باید دید که آیا شاهزاده ایرانی پا جای پای همتای خود گذاشته یا به سبک و ‌روزهای شکوه خود در گذشته باز می‌گردد. ما تنها چند روز دیگر به دروغ یا حقیقت بودن این شایعات پربار پی می‌بریم. آیا شما تجربه بازی Prince of Persia را داشته‌اید؟ تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :