ظرفیت باتری گلکسی S21 و S21 پلاس لو رفت

کد مطلب 3160 1399-06-16 13:37
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

کلیک/ پس از مشخص شدن ۲ گوشی گلکسی S21 و S21 پلاس در وب‌سایت نهاد 3C چین ظرفیت و شماره مدل باتری‌های آن‌ها لو رفت.

سامسونگ اعلام کرده است که گوشی‌های گلکسی S21 و S21 پلاس را در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد کرد
کلیک/ پس از مشخص شدن ۲ گوشی گلکسی S21 و S21 پلاس در وب‌سایت نهاد 3C چین ظرفیت و شماره مدل باتری‌های آن‌ها لو رفت.

سامسونگ اعلام کرده است که گوشی‌های گلکسی S21 و S21 پلاس را در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد کرد. در حال حاضر نیز اخبار مربوط به این گوشی در حال انتشار است. جزئیات اولیه این گوشی‌ها به تازگی منتشر شده است و در حال حاضر مشخصات باتری این محصول نیز لو رفت.

گفته می‌شود که گلکسی اس 21 در وب‌سایت نهاد 3C دیده شده است و این وب‌سایت شماره مدل و ظرفیت باتری این گوشی‌های هوشمند را لو داده است. طبق اطلاعات به دست آمده گلکسی S21 با شماره مدل SM-G991 از باتری ۳۸۸۰ میلی‌‌آمپر ساعتی  و گلکسی اس 21 پلاس نیز با شماره‌مدل SM-G996، از باتری ۴٬۶۶۰ میلی‌آمپرساعت برخوردار است.

اسنادی که به تازگی لو رفته است نشان می‌دهد باتری این گوشی‌ها به وسیله کمپانی سامسونگ تولید نمی‌شود و توسط یک شرکت چینی به نام Ningde Amperex Technology Limited ساخته می‌شود. اعدادی که گفته شد ظرفیت معمولی این گوشی‌ها نیستند به نظر می‌رسد ظرفیت باتری این گوشی‌ها بیش از این مقدار باشد. بنابراین می‌توان گفت که گلکسی S21 از نظر ظرفیت باتری در مقایسه با پرچمدار فعلی سری گلکسی S پیشرفت خواهد کرد. بنابراین می‌توان گفت که این گوشی نیز مانند مدل قبلی یعنی S20 از باتری ۴هزار میلی‌آمپر ساعتی برخوردار باشد.

شایعات نشان می‌دهند که نسل بعد گوشی‌های گلکسی S در سه مدل عادی، پلاس و اولترا رونمایی خواهند شد. گفته می‌شود گوشی‌های سری S21 با کدنام Unbound و پسوندهای M1 و N2 و O3 شناخته می‌شوند. افشاگران ادعا می‌کنند که O3 همان گلکسی S21 اولترا خواهد بود که از قلم S Pen بهره می‌برد.

افشاگران می‌گویند گلکسی S21 به سیستم لرزش‌گیر تصویر اپتیکال (OIS) و دوربینی سلفی با حسگر 1/2 اینچی مجهز خواهد شد. حسگر بزرگ این گوشی باعث می‌شود که نور بیشتری جذب ‌کند و تصاویر را با کیفیت بهتری ارائه ‌کند. برخی شایعات نیز به قرار گرفتن دوربین سلفی زیر نمایشگر اشاره می‌کنند. همچنین، در خبری دیگر اعلام شده که گلکسی اس ۲۱ اولترا صرفا با تراشه‌ی اکسینوس ۱۰۰۰ عرضه می‌شود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :