Impossible Space؛ ماجراجویی در سیارات ناشناخته

کد مطلب 22686 1399-10-04 15:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ Impossible Space – A Hero In Space – مأموریت غیرممکن فضایی: قهرمانی در فضا یک بازی جالب آرکید و نقش محور در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید است که به شکل رایگان ساخته و به وسیله استودیوی X3M Games Ltd. با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است
آخرین خبر/ Impossible Space – A Hero In Space – مأموریت غیرممکن فضایی: قهرمانی در فضا یک بازی جالب آرکید و نقش محور در سبک اکشن برای سیستم عامل اندروید است که به شکل رایگان ساخته و به وسیله استودیوی X3M Games Ltd. با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است.


در بازی Impossible Space – A Hero In Space این بار نه در یک سرزمین افسانه ای و خیالی، بلکه در کهکشان در نقش قهرمانی خواهید بود که در سیارات ناشناخته ای به ماجراجویی پرداخته و با چالش های زیادی رو به رو می شود. این ماجراجو بی خبر از اینکه این سیارات توسط موجودات بیگانه خطرناکی تسخیر شده، پا به این دنیاهای ناشناخته می گذارد. حالا که در شما وارد این ماجراجویی پرمخاطره شدید، راهی برای بازگشت نیست! پس سلاح خود را بردارید و برای یکی از خطرناک ترین ماجراجویی های خود آماده شوید. سبک بازی طوری طراحی شده که نما از بالا است و شما صرفاً باید کنترل شخصیت اصلی بازی را به عهده بگیرید و او را با کمک یک گیم پد مجازی به اطراف حرکت دهید. هدف اصلی شما تکان خوردن در نقشه برای جاخالی دادن از شلیک های دشمنان و هدف گیری بهتر آن هاست. دشمنان شما موجوداتی بیگانه اما هوشمند و مدرن هستند که با سلاح های مختلفی به سمت شما حمله می کنند. پس باید تمرکز اصلی خود را روی جاخالی دادن و فرار کردن از شلیک های دشمنان بگذارید. در بازی Impossible Space – A Hero In Space می توانید از انواع و اقسام سلاح های مرگبار علیه دشمنان استفاده کنید و با کسب پول سلاح ها و بخش های دیگر بازی ارتقاء دهید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 108 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

نمایش گیم‌پلی Pathless روی پلی استیشن 5 در جدیدترین تریلر این بازی

تصاویر جدید Captain Tsubasa: Rise Of New Champions اعضای تیم ملی برزیل را نشان می‌دهد

ویدیوی جدید Second Extinction نارنجک انداز و یک دایناسور جدید را نشان می‌دهد