آخرین وضع مذاکرات خودرویی ایران و روسیه

کد مطلب 3188 1399-06-16 15:36
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

پرشین خودرو/ مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت آخرین وضع مذاکرات خودرویی ایران و روسیه را تشریح کرد.
میرهادی سیدی گفت: در مذاکراتی که با هیات اوراسیا داشتیم مقرر شد، موضوع همکاری‌های خودرویی در مذاکرات خودروسازان دو طرف بررسی شود و از مذاکرات رسمی خارج شود
پرشین خودرو/ مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت آخرین وضع مذاکرات خودرویی ایران و روسیه را تشریح کرد.
میرهادی سیدی گفت: در مذاکراتی که با هیات اوراسیا داشتیم مقرر شد، موضوع همکاری‌های خودرویی در مذاکرات خودروسازان دو طرف بررسی شود و از مذاکرات رسمی خارج شود.
مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت ادامه داد:خودروسازان ایرانی و روسی نشست‌هایی را در این باره برگزار کردند، اما مذاکرات در سطح همین نشست‌ها باقی ماند و پیشرفت محسوسی در نشست‌های دو طرف حاصل نشد.
 
وی در این باره که خبرگزاری ها‏، پایگاه‌ها و کانال‌های خبری هفته گذشته به نقل از وی خبر از آغاز همکاری‌های خودرویی ایران و روسیه داده بودند گفت: هیچ پیشرفت عملی در مذاکرات برای آغاز همکاری‌های خودرویی دو طرف حاصل نشده و موارد مطرح شده ناشی از برداشت نادرست خبرنگار و پایگاه خبری مربوط از صحبت‌های اینجانب در سال گذشته بوده که هفته گذشته دوباره بازنشر شده است.

هفته گذشته برخی خبرگزاری ها‏، کانال‌ها و پایگاه‌های خبری به نقل از آقای سیدی از آغاز همکاری‌های خودرویی ایران و وروسیه خبر داده بودند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :