بازی POSTAL: Brain Damaged معرفی شد

کد مطلب 3237 1399-06-16 18:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی رانینگ ویت سیزرز (Running With Scissors) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی جالب POSTAL: Brain Damaged پرداخت که سال آینده به دست بازی‌بازان خواهد رسید. همچنین ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که برای آشنایی بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید
گیم فا/ استودیوی رانینگ ویت سیزرز (Running With Scissors) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی جالب POSTAL: Brain Damaged پرداخت که سال آینده به دست بازی‌بازان خواهد رسید. همچنین ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که برای آشنایی بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

POSTAL: Brain Damaged عنوانی در سبک‌ تیراندازی اول شخص است که در آن باید کنترل شخصیتی قدرتمند را به عهده گرفته و به نبرد با سیل عظیمی از دشمنان و هیولاها بپردازید. این بازی دنباله‌ای از سری POSTAL است و مطمئنا بسیاری از بازی‌بازان خاطرات خوبی با آن دارند. داستان بازی نیز تا حد زیادی به این سری مربوط می‌شود. همچنین تنوع سلاح‌ها، آیتم‌ها و دشمنان هم در نوع خود جالب است و علاقه‌مندان به آثار تیراندازی را تا حد زیادی راضی خواهد کرد. قابل ذکر است که دو استودیوی هایپراسترنج (Hyperstrange) و کریتیوفورج گیمز (CreativeForge Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه‌ی POSTAL: Brain Damaged را به عهده دارند. شرکت رانینگ ویت سیزرز نیز ناشر این عنوان است.

بازی POSTAL: Brain Damaged قرار است در سال ۲۰۲۱ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌هایی که نامشان مشخص نیست، عرضه شود. هنوز اطلاعات دیگری از این اثر منتشر نشده است و باید منتظر جزئیات تکمیلی از سوی تیم سازنده باشیم. در پایان می‌توانید نخستین تریلر مربوط به بازی را تماشا و دریافت کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :