بازی Fallen Aces برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

کد مطلب 3398 1399-06-17 16:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی نیو بلاد اینتراکتیو (New Blood Interactive) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی Fallen Aces پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید
گیم فا/ استودیوی نیو بلاد اینتراکتیو (New Blood Interactive) امروز در خبر خوبی به معرفی بازی Fallen Aces پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Fallen Aces از سری عناوین به سبک جنایی و داستان محور به صورت اول شخص است که در آن باید کنترل فردی قهرمان و قدرتمند را به دست گرفته و رمز و رازهای مختلف محیط اطرافتان را کشف کنید. جهان این بازی مملو از قهرمانان و جنایات مختلف است و این قضیه می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد. گفتنی است که استودیوی نیو بلاد اینتراکتیو وظیفه‌ی انتشار این عنوان را به عهده دارد. تری پاول (Trey Powell) و جیسون باند (Jason Bond) نیز توسعه ‌دهندگان آن هستند.

بازی Fallen Aces قرار است در آینده‌ای نزدیک به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی برسد. هنوز اطلاعات دیگری مانند تاریق دقیق انتشار این بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی تیم سازنده باشیم. در پایان می‌توانید نخستین ویدئوی مربوط به Fallen Aces را تماشا و دریافت کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :