فروش ماسک با تبلیغات مستهجن در تلگرام!

کد مطلب 25059 1399-10-23 15:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فروش ماسک با تبلیغات مستهجن در تلگرام!


- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ در پی رصد فضای‌ مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا تهران بزرگ،کانال فروش محصولات بهداشتی از جمله ماسک در شبکه اجتماعی تلگرام مشاهده شد که برای فروش محصولات خود اقدام به تبلیغات غیراخلاقی و مستهجن می‌کرد و با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی گردانندگان آن در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
در ادامه کارشناسان پلیس فتا موفق به شناسایی گردانندگان این کانال شدند و هویت عاملان ایجاد کانال مذکور که بیش از 9 هزار عضو داشت مشخص شد و این افراد پس از تشریفات قضائی دستگیر و به این پلیس منتقل شدند.
متهمان که پس از انتقال به پلیس فتا و مشاهده مدارک و مستندات جمع‌آوری شده توسط پلیس چاره‌ای جز قبول بزه انتسابی نداشتند، اتهام وارده را پذیرفته و انگیزه خود از این اقدام را کسب درآمد گزاف و افزایش دنبال‌کننده اعلام کردند.
سرهنگ داود معظمی گودرزی؛ رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: باتوجه به اینکه انتشار تصاویر مستهجن جرم محسوب می‌شود پلیس فتا برابر قانون نسبت به شناسایی عاملان و مروجان این محتواها در فضای مجازی اقدام خواهد کرد.
وی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه مورد مشابه و مشکوک را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir لینک مرکز فوریتهای سایبری، با پلیس فتا در میان بگذارند. 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
تهران| بازداشت ادمین زن صفحه غیراخلاقی اینستاگرام با 7000 فالوورجذب 30000 فالوور اینستاگرامی با انتشار تصاویر خصوصی بانوان!


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :