آمار تولید خانواده پراید مربوط به وانت است

کد مطلب 3411 1399-06-17 16:30
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

فارس/ سایپا اعلام کرد آمار تولید خانواده پراید که در کدال ذکر شده مربوط به تولید وانت 151 است.
پیرو درج خبر «تولید پراید متوقف نشد/تفاوت آمار وزارت صنعت با اطلاعیه کدال» که ظهر روز شنبه 15 شهریورماه منتشر شده، گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که آمار تولید 2 هزار و 262 دستگاه خودرو از خانواده پراید، مربوط به تولید وانت 151 بوده است
فارس/ سایپا اعلام کرد آمار تولید خانواده پراید که در کدال ذکر شده مربوط به تولید وانت 151 است.
پیرو درج خبر «تولید پراید متوقف نشد/تفاوت آمار وزارت صنعت با اطلاعیه کدال» که ظهر روز شنبه 15 شهریورماه منتشر شده، گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که آمار تولید 2 هزار و 262 دستگاه خودرو از خانواده پراید، مربوط به تولید وانت 151 بوده است. 

سایپا در توضیحات خود آورده است: گروه خودروسازی سایپا در راستای برنامه های خود برای تحول و تنوع بخشی به سبد محصولات خود، تولید خودرو سواری پراید را طبق برنامه اعلام شده در 31 تیرماه گذشته متوقف کرده است اما تولید وانت 151 که از محصولات خانواده پراید به شمار می رود، با هدف تامین نیاز ناوگان حمل و نقل درون شهری کشور ادامه پیدا خواهد کرد. آمار 2 هزار و 262 دستگاه خودرو از خانواده پراید که در گزارش عملکرد مردادماه شرکت سایپا در سامانه کدال نیز منتشر شده، مربوط به این خودرو تجاری است.

بر همین اساس، تولید خودرو سواری پراید در گزارش وزارت صمت نیز به درستی «صفر» درج شده است و آمار تولید وانت 151 در گزارش خودروهای تجاری این وزارتخانه قید شده است.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :