بازی SiN: Reloaded برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

کد مطلب 3428 1399-06-17 17:28
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) که سابقه‌ی معرفی و انتشار عناوین مختلفی را در کارنامه دارد، امروز به معرفی بازی SiN: Reloaded پرداخت. همچنین ویدئوی جالبی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که برای مشاهده‌ی آن، در ادامه به ما همراه باشید
گیم فا/ استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) که سابقه‌ی معرفی و انتشار عناوین مختلفی را در کارنامه دارد، امروز به معرفی بازی SiN: Reloaded پرداخت. همچنین ویدئوی جالبی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که برای مشاهده‌ی آن، در ادامه به ما همراه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با بازی SiN: Reloaded خاطرات زیادی دارند. در واقع این بازی ابتدا در سال ۱۹۹۸ منتشر شد و مورد استقبال افراد زیادی نیز قرار گرفت. شما در این بازی اکشن باید کنترل فردی به نام Colonel John R. Blade را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان و هیولاها مبارزه کنید. حال پس از گذشت چندین سال، تصمیم گرفته شد که نسخه‌ی بازسازی آن با کیفیت، ماموریت‌ها و کاراکترهای بیشتر در دسترس قرار گیرد که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران باشد. لازم به ذکر است که دو استودیوی تری‌دی ریلمز (۳D Realms) و نایت‌دایو وظیفه‌ی انتشار این عنوان را به عهده دارند. شرکت‌ اسلیپ‌گیت (Slipgate) را هم باید توسعه دهنده‌ی این اثر به حساب آورد.

بازی SiN: Reloaded سال آینده و در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت نخستین تریلر SiN: Reloaded اقدام کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :