نمونه مشابه «سایبرتراک» تسلا در بوسنی و هرزگوین ساخته شد

کد مطلب 3457 1399-06-17 20:28
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

مهر/ شرکتی در بوسنی و هرزگوین با اوراق کردن قطعات یک وانت فورد، خودرویی مشابه سایبرتراک تسلا برای مشتری خود ساخته است.
یکی از طرفداران تسلا در بوسنی و هرزگوین منتظر عرضه وانت سایبرتراک این شرکت در ۲۰۲۱ میلادی نمانده و نسخه این خودروی نوآورانه را ابداع کرده است
مهر/ شرکتی در بوسنی و هرزگوین با اوراق کردن قطعات یک وانت فورد، خودرویی مشابه سایبرتراک تسلا برای مشتری خود ساخته است.
یکی از طرفداران تسلا در بوسنی و هرزگوین منتظر عرضه وانت سایبرتراک این شرکت در ۲۰۲۱ میلادی نمانده و نسخه این خودروی نوآورانه را ابداع کرده است.

متخصصان  آی تی و مهندسان  شرکت «استارک سولوشنز»، طی  ۸ ماه یک خودروی «فورد رپتور اف-۱۵۰» اوراق و حتی کوچکترین قطعات آن را جدا کردند. در مرحله بعد آنها با این قطعات یک خودروی بنزینی ساختند که ظاهر آن شباهت زیادی به سایبرتراک تسلا دارد.

به گفته ماریو کوریک، مدیر این شرکت نخستین سواری با این خودرو در شهر موستار توجه بسیاری از افراد را جلب کرد.
کوریک در این باره می گوید: همه مارا تماشا می کردند و نیمی از تماشاچیان تصور می کردند ما یک تانک ساختیم زیرا آنها نمی دانند «سایبرتراک» چیست.  حتی یک نفر از ما پرسید آیا سایبرتراک در اینجا تولید می کنند؟

 هرچند این خودرو کاملا با نمونه اولیه سایبرتراک یکسان نیست اما شباهت های بسیاری زیادی دارد.
 کوریک در این باره افزود: صاحب خودرو از ما خواست تا دو خودروی متضاد فورد و سایبر را ترکیب کنیم زیرا او طرفدار هر دو آنها است. 
به گفته او «استارت سولوشنز» سعی دارد با ثبت این خودرو، اجازه تردد آن در جاده ها را دریافت کند اما به دلیل گوشه های تیز در طراحی خودرو، این وسیله نقلیه در بوسنی ممنوع است.

 این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :