ریلمی ۷ پرو نخستین به روزرسانی خود را دریافت می‌کند

کد مطلب 3498 1399-06-17 23:44
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

انتخاب/ گوشی چینی ریلمی ۷ پرو نخستین به روزرسانی نرم افزاری خود را با بهینه سازی امنیتی و دوربین طی ماه جاری دریافت می‌کند. این به روزرسانی زودهنگام نشان می‌دهد با یک گوشی محبوب نزد کاربران رو به رو خواهیم شد
انتخاب/ گوشی چینی ریلمی ۷ پرو نخستین به روزرسانی نرم افزاری خود را با بهینه سازی امنیتی و دوربین طی ماه جاری دریافت می‌کند. این به روزرسانی زودهنگام نشان می‌دهد با یک گوشی محبوب نزد کاربران رو به رو خواهیم شد.
 
گوشی چینی ریلمی ۷ پرو نخستین به روزرسانی نرم افزاری خود را با بهینه سازی امنیتی و دوربین طی ماه جاری دریافت می‌کند. این به روزرسانی زودهنگام نشان می‌دهد با یک گوشی محبوب نزد کاربران رو به رو خواهیم شد.

گوشی ریلمی ۷ پرو که هفته گذشته رونمایی شد بسیار سریع‌تر از انتظار‌ها نخستین به روزرسانی خود را دریافت کرد.

به روزرسانی جدید با شماره نسخه RMX۲۱۷۰_۱۱_A.۱۱، سطح امنیتی اندروید را در ریلمی ۷ پرو تا ۵ سپتامبر ۲۰۲۰ افزایش می‌دهد و بهینه سازی‌های زیادی را برای دوربین به ارمغان می‌آورد.

علاوه بر این، چند اشکال را از بین می‌برد و حالت نماد "Mute-Bell-Vibrate" را بهینه می‌کند. گوشی ریلمی ۷ پرو از تاریخ ۱۴ سپتامبر در هند به فروش می‌رسد و احتمال می‌رود که اکثر کاربران، به روزرسانی را از داخل جعبه دریافت کنند. گوشی ریلمی ۷ پرو مجهز به تراشه اسنپدراگون ۷۲۰G SoC است و از یک صفحه نمایش ۶.۴ "FullHD + Super AMOLED برخوردار است که دارای یک خوانشگر اثر انگشت در زیر نمایشگر برای احراز هویت بیومتریک است.

برای عکاسی، ریلمی ۷ پرو دارای پنج دوربین است. یک دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی در جلو و یک دوربین چهارگانه در پشت که شامل واحد‌های حسگر عمق ۶۴ مگاپیکسلی، ۸ مگاپیکسلی، ماکرو ۲ مگاپیکسلی و ۲ مگاپیکسلی است. افزون بر این‌ها ریلمی ۷ پرو از بلندگو‌های استریو و یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری پشتیبانی می‌کند که از طریق پورت USB-C تا ۶۵ وات شارژ می‌شود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :