«دیوید بارال» مهاجم سابق رئال مادرید اولین فوتبالیستی که با بیت‌کوین خریداری شدمهاجم سابق رئال مادرید به نخستین بازیکنی تبدیل می شود که با بیت کوین خریداری…

کد مطلب 26182 1399-11-01 14:14
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
به گزارش ورزش سه، دیوید بارال مهاجم سابق رئال مادرید B و لوانته، به اولین بازیکنی تبدیل شده است که با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین که این روزها سر و صدای زیادی در سراسر جهان به پا کرده، خریداری شده است.


«دیوید بارال» مهاجم سابق رئال مادرید اولین فوتبالیستی که با بیت‌کوین خریداری شد


دسته بندی : اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : سه شنبه, 30 دی 1399 19:25


مهاجم سابق رئال مادرید به نخستین بازیکنی تبدیل می شود که با بیت کوین خریداری شده است.
به گزارش ورزش سه، دیوید بارال مهاجم سابق رئال مادرید B و لوانته، به اولین بازیکنی تبدیل شده است که با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین که این روزها سر و صدای زیادی در سراسر جهان به پا کرده، خریداری شده است.
 
این مهاجم 37 ساله در معامله ای که به طور کامل از طریق استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین تأمین می شود، به تیم اینترناسیونال دمادرید در دسته سوم اسپانیا پیوست. این انتقال در این هفته به انجام رسید و دلیل استفاده از بیت کوین نیز، جهت تسهیل پرداخت های فوری بوده است.
باشگاه اینترناسیونال دمادرید بخشی از DUX Gaming است که مالکیت آن متعلق به تیبو کورتوا سنگربان رئال مادرید و بورخا ایگلسیاس است و هنوز ارزش کل این معامله اعلام نشده است. انتقال بارال توسط باشگاه اسپانیایی با اسپانسر خود کریپتان امکان پذیر شده است.
رسانه CryptoAdventure گزارش داد که کریپتان یک بستر محلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. در پستی که باشگاه اینترناسیونال در شبکه های اجتماعی منتشر کرد، ضمن تشکر از حامی مالیش از مهاجم باتجربه و جدید خود استقبال کرد.
این باشگاه در بیانیه خود نوشته است: دیوید بارال به اینترناسیونال د مادرید خوش آمدی. او اولین بازیکن در تاریخ فوتبال است که با ارزهای دیجیتال به یک تیم باشگاهی می پیوندد. با تشکر از کریپتان اسپانسر جدید ما که این انتقال را میسر کرد.
بارال که بیش از 50 بازی در ترکیب تیم دوم رئال مادرید انجام داد، از پیوستن به آخرین تیم خود در دوران ورزشی اش ابراز خوشحالی کرد. او در صفحه رسمی خود در توییتر نوشت: "خوشحالم که با جاه طلبی و مسئولیت مشتاقانه به پروژه اینترناسیونال د مادرید  پیوستم. برای حضور در یک رقابت و دستیابی به چالش های مهم دیگر در زندگی ورزشی ام آماده ام."
همچنین در ماه دسامبر، راسل اوکونگ بازیکن تهاجمی تیم راگبی کارولینا پانترز به اولین ورزشکار مشهور در ایالات متحده تبدیل شد که دستمزدش را از طریق بیت کوین دریافت می کند. اوکونگ که دقیقاً نیمی از حقوق خود را با ارز دیجیتال دریافت خواهد کرد، سایر ستاره های حرفه ای ورزش را نیز به این کار ترغیب کرده است.
 
اوکونگ در بیانیه ای گفت: "پول بیش از ارز است و این یک قدرت محسوب می شود. روشی که پول از خلق و انتشار آن اداره می شود، بخشی از این قدرت است. دریافت بیت کوین اولین قدم کنار گذاشتن اقتصاد فاسد و دستکاری شده ای است که همه ما در آن زندگی می کنیم."
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :