Infinitode 2؛ با ساختمان‌های دفاعی مانع ورود دشمن شوید

کد مطلب 3542 1399-06-18 12:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

دیجیاتو/ وقتی قسمت اول Infinitode منتشر شد، چیزی که در نگاه اول توجهات را به خودش جلب کرد حجم فوق العاده کم بازی بود. استودیوی یک نفره Prineside با ده مگابایت دفاع از قلعه‌ای ارائه داد که بالاتر از همه ویژگی‌هایش می‌توانست مخاطبینش را سرگرم کنند
دیجیاتو/ وقتی قسمت اول Infinitode منتشر شد، چیزی که در نگاه اول توجهات را به خودش جلب کرد حجم فوق العاده کم بازی بود. استودیوی یک نفره Prineside با ده مگابایت دفاع از قلعه‌ای ارائه داد که بالاتر از همه ویژگی‌هایش می‌توانست مخاطبینش را سرگرم کنند.

در قسمت دوم هم باز سازنده به این پایین نگه داشتن حجم پایبند بوده و در عینِ حال سعی کرده آن تجربه سرگرم کننده قسمت پیشین را این بار در یک بازی کاربر پسندانه‌تر به تصویر بکشد.

Infinitode 2 همان روند همیشگی بازی‌های دفاع از قلعه یا همان Tower Defense را پیش گرفته است. یعنی هر مرحله دشمنان مسیری را طی می‌کنند و بازیکن باید با گذاشتنِ ساختمان‌های دفاعی جلوی رسیدن آن‌ها به منطقه‌اش را بگیرد.

بازی در گیم‌ پلی‌اش دو تفاوت مهم با بقیه دفاع از قلعه‌ها دارد. یکی از آن‌ها که در واقع به خود کلمه Infinitode اشاره می‌کند، بی‌نهایت بودن مرحله‌ها است. دفاع از قلعه‌ها معمولا یک حالت بی‌نهایت دارند که در آن بازیکن تا جایی که نبازد، می‌تواند منطقه را پر از ساختمان کند و هر چیزی که در مسیر قرار داشت را از بین ببرد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 11 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :