تحقیقات ایتالیا از سرویس‌های غول‌های فناوری

کد مطلب 3559 1399-06-18 13:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

مهر/ طبق اطلاعات، با توجه به شکایات درباره عملکردهای تجاری ناعادلانه و نقض قوانین حمایت از مشتری در ایتالیا، درکل ۶ فرایند تحقیقاتی درباره سرویس های آی کلاد اپل، گوگل درایو و دراپ باکس آغاز شده است.  در این یکی از این تحقیقات «بندهای تبعیض آمیز» در قراردادها نیز بررسی می شود
مهر/ طبق اطلاعات، با توجه به شکایات درباره عملکردهای تجاری ناعادلانه و نقض قوانین حمایت از مشتری در ایتالیا، درکل ۶ فرایند تحقیقاتی درباره سرویس های آی کلاد اپل، گوگل درایو و دراپ باکس آغاز شده است.  در این یکی از این تحقیقات «بندهای تبعیض آمیز» در قراردادها نیز بررسی می شود.

سازمان ناظر بر رقابت ایتالیا در حال بررسی این موضوع است که آیا سه شرکت مذکور شیوه جمع آوری اطلاعات کاربران و استفاده از آنها برای مقاصد تجاری را اعلام  کرده اند یا به طور دقیق این موضوع را تشریح کرده اند یا خیر.

همچنین دلیل دیگر این تحقیقات بررسی این موضوع است که آیا Dropbox در ارائه اطلاعات واضح و قابل دسترسی در مورد چگونگی لغو قرارداد برای کاربران یا پیگیری حل و فصل اختلافات دادگاه موفق نبوده است.

تحقیقات ایتالیا از این شرکت های فناوری بخشی از تلاش قانونگذاران اتحادیه اروپا برای شفاف سازی شرایط سرویس هایی است که شرکت ها در اختیار کاربران قرار می دهند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :