اولین به‌روزرسان بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

کد مطلب 3561 1399-06-18 13:39
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ اولین به‌روزرسان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Marvel’s Avengers منتشر شد که علاوه بر رفع کرش‌های گزارش شده و پایداری عملکرد کلی، پشتیبانی از قابلیت Steam Cloud را نیز به این بازی می‌افزاید.

با اینکه پس از کش‌وقوس‌های فراوان بالاخره بازی Marvel’s Avengers به صورت جهانی منتشر شده است، اما در حال حاضر مدت بسیاری کوتاهی از این عرضه می‌گذرد و طبق روال همیشگی اکثر بازی‌های AAA، گزارش‌های بسیاری از سوی بازی‌بازان مبنی بر وجود اشکالات فنی در بازی به استودیوی کریستال‌داینمیکس (Crystal Dynamics) ارسال شده است
گیم فا/ اولین به‌روزرسان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Marvel’s Avengers منتشر شد که علاوه بر رفع کرش‌های گزارش شده و پایداری عملکرد کلی، پشتیبانی از قابلیت Steam Cloud را نیز به این بازی می‌افزاید.

با اینکه پس از کش‌وقوس‌های فراوان بالاخره بازی Marvel’s Avengers به صورت جهانی منتشر شده است، اما در حال حاضر مدت بسیاری کوتاهی از این عرضه می‌گذرد و طبق روال همیشگی اکثر بازی‌های AAA، گزارش‌های بسیاری از سوی بازی‌بازان مبنی بر وجود اشکالات فنی در بازی به استودیوی کریستال‌داینمیکس (Crystal Dynamics) ارسال شده است. بنابراین، این استودیو تصمیم گرفته است تا اولین به‌روزرسان بازی را برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن منتشر کرده و علاوه بر رفع ایرادات فنی، بهبود و برقراری ثبات در اجرای این بازی را اعمال کند. علاوه براین، این استودیو خاطرنشان کرد که آن‌ها قصد دارند تا در به‌روزرسانی‌های آینده موارد جدیدی به بازی بیفزایند اما فعلاً تمرکز خود را برروی رفع و رجوع مشکلات و ایرادات احتمالی آن معطوف کرده‌اند.

از طرفی دیگر و زمانی که به فهرست تغییراتی که این به‌روزرسان در بازی ایجاد می‌کند نگاه می‌کنیم، موارد زیادی نمی‌بینیم اما همین موارد و نکات جزیی خود بخش بزرگی از ایرادات بازی را هدف گرفته‌اند. برای مثال، بروز مشکل در اجرای بازی برروی کارت‌های گرافیکی سری ۱۰ شرکت انویدیا (Nvidia) و عدم تطابق پذیری بازی با درایورهای آن‌ها، باعث می‌شدند که بازی گاهی اوقات با کرش‌شدن روبرو شود و همچنین، فشار دادن کلید‌های Alt-Tab یا Alt-Enter باعث توقف کلی بازی می‌شد که این موارد توسط این به‌روزرسان تصحیح شده‌اند. علاوه براین، اگر گاهی اوقات با مواردی نظیر عدم تیراندازی شخصیت Iron-Man و عدم پرتاب صخره‌ها توسط شخصیت Hulk روبرو شده‌اید، می‌توانید با نصب این به‌روز رسان این مشکلات را نیز رفع کنید.

درنهایت، نکته‌ی جالب توجه به این موضوع بازمی‌گردد که Marvel’s Avengers در ابتدای عرضه‌ی خود برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی از قابلیت ذخیره‌ی داده‌ی ابری فروشگاه استیم (Steam Cloud) پشتیبانی نمی‌کرد و این موضوع تنها به‌صورت آفلاین میسر بود که خوشبختانه طی این به‌روزرسان، این مورد نیز دردسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :