بازی Strife: Veteran Edition بر روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

کد مطلب 3568 1399-06-18 13:46
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ شرکت نایت‌دایو (Nightdive) که این روزها اطلاعات زیادی را از عناوین مختلف خود در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم در خبر خوبی اعلام کرد که بازی Strife: Veteran Edition در آینده‌ای نزدیک به دست دارندگان نسول نینتندو سوییچ خواهد رسید. همچنین ویدئویی از این عنوان منتشر شده است که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید
گیم فا/ شرکت نایت‌دایو (Nightdive) که این روزها اطلاعات زیادی را از عناوین مختلف خود در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم در خبر خوبی اعلام کرد که بازی Strife: Veteran Edition در آینده‌ای نزدیک به دست دارندگان نسول نینتندو سوییچ خواهد رسید. همچنین ویدئویی از این عنوان منتشر شده است که در همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Strife: Veteran Edition از سری عناوین اول شخص و تیراندازی است که در واقع آن را باید نسخه‌ی بهبود یافته‌ی اثری به نام Strife دانست که ابتدا در سال ۱۹۹۶ عرضه شده بود. پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان در آن زمان، نسخه‌ی گفته شده در سال ۲۰۱۴ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. اگر شما هم از دوست داران بازی‌های به این سبک هستید، توصیه می‌کنیم Strife: Veteran Edition را حداقل برای یک بار تجربه کنید.

بازی فوق قرار است در تاریخی نامشخص برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر شود. هنوز جزئیات دیگری در این مورد عرضه نشده است و باید دید که عملکرد استودیوی نایت‌دایو در روزهای آینده چه خواهد بود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :