بازی Spark the Electric Jester 3 برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

کد مطلب 3621 1399-06-18 16:55
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی سازنده‌ی Spark the Electric Jester 3 امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی این بازی پرداخت. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید
گیم فا/ استودیوی سازنده‌ی Spark the Electric Jester 3 امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی این بازی پرداخت. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در همین خبر می‌توانید شاهد آن باشید.

تاکنون نسخه‌هایی از سری Spark the Electric Jester به دست بازی‌بازان رسیده است و اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. این سری با سبک‌های اکشن و پلتفرمر می‌تواند عده‌ی زیادی را به وجد آورد. جالب است بدانید که داستان این نسخه‌ها به یکدیگر مربوط می‌شود و اگر می‌خواهید بدانید که در نهایت چه بر سر شخصیت اصلی یعنی فارک (Fark) می‌آید، باید تمام آن‌ها را تجربه کنید. حال به نقل از تیم سازنده، Spark the Electric Jester 3 در دست توسعه قرار دارد و نسبت به قبل با کیفیت، مراحل و کاراکترهای بیشتری همراه شده است. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار ذکر شده هستید، این نسخه را از دست ندهید. لازم به ذکر است که شرکت فپرد گیمز (Feperd Games) به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را عهده‌دار است.

بازی Spark the Electric Jester 3 قرار است در تاریخی نامشخص به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی برسد. هنوز جزئیات دیگری از این اثر مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی تیم سازنده باشیم. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت اولین تریلر مربوط به این بازی اقدام کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :