تاریخ انتشار نسخه‌ اندروید بازی Forager مشخص شد

کد مطلب 3622 1399-06-18 16:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی هامبل گیمز (Humble Games) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی اندروید بازی Forager خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ آن را 3 مهر 99 کرد.

Forager از سری عناوین جهان‌باز و ماجراجویی است که ابتدا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از استقبال نسبتا خوب از سوی بازی‌بازان، شاهد عرضه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ آن نیز بودیم
گیم فا/ استودیوی هامبل گیمز (Humble Games) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی اندروید بازی Forager خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ آن را 3 مهر 99 کرد.

Forager از سری عناوین جهان‌باز و ماجراجویی است که ابتدا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از استقبال نسبتا خوب از سوی بازی‌بازان، شاهد عرضه‌ی نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ آن نیز بودیم.

شما در این بازی در نقش شخصیتی دوست‌داشتنی باید به ماجراجویی پرداخته و کارهایی از قبیل پیدا کردن غذا، مزرعه‌داری، ساخت پایگاه و حل چالش‌های مختلف را انجام دهید. در این بین دشمنانی وجود دارند که قصد نابودی شما و محصولاتتان را دارند. با استفاده از مهارت‌ها و سلاح‌هایی که در اختیار دارید باید به جنگ با آن‌ها رفته تا تجربه‌ی یکی از جذاب‌ترین عناوین به این سبک را برای خود رقم بزنید. گفتنی است که دو استودیوی هاپ‌فراگ (HopFrog) و هامبل گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی را برعهده داشته‌اند.

طبق اعلام ناشر Forager، متوجه شدیم که این بازی در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی به دست دارندگان سیستم عامل اندروید نیز خواهد رسید. همچنین به‌زودی چند به‌روزرسانی بزرگ برای این عنوان منتشر خواهد شد که باید منتظر اخبار بیشتر از سوی سازندگان باشیم.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :