سود خالص غول فناوری ژاپنی ۲۰ برابر شد

کد مطلب 28739 1399-11-20 14:57
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سود خالص غول فناوری ژاپنی ۲۰ برابر شد


- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت ژاپنی "سافت‌بنک" روز دوشنبه اعلام کرد که این غول فناوری 844 میلیارد ین (8 میلیارد دلار) سود در واحد صندوق "ویژن" خود در سه ماه منتهی به 31 دسامبر ثبت کرده است.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
این در حالی است که یک سال پیش با وجود سود حاصل از سرمایه گذاری در شرکت فناوری اوبر  Uber Technologies و دیگر شرکت ها، سافت‌بنک از ضرر خود طی این سه ماه خبر داده بود.
درآمد دوره سه ماهه منتهی به 31 دسامبر نسبت به سال گذشته تغییرات عمیقی را نشان می دهد.
بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه نرخ بهره بانکی در پایین ترین سطح خود قرار دارد، رشد بازار منجر به رشد سهام شرکت های فناوری از جمله صندوق "ویژن" شده است.
در طول این دوره سه ماهه، اپراتور برنامه تحویل غذا "دوردش" و پلتفرم فروش در خانه "اپن دور" که از سوی سافت‌بنک حمایت می شود، به صورت عمومی عرضه شد.
درآمد سالانه‌ غول فناوری چین معادل درآمد کل تجارت خارجی ایران در سال 98!بحران کرونا درآمد مایکروسافت را افزایش دادتقریباً نیمی از پرتفوی اولین صندوق بینایی در اواخر دسامبر منقضی شد یا در لیست قرار گرفت ، و به صندوق نقدینگی ارائه می داد که پشتیبانان آن شامل صندوق های ثروتمندی عربستان و ابوظبی هستند.
در طول سه ماهه سوم، سود خالص این شرکت بیش از 20 برابر افزایش یافت و به 1.17 تریلیون ین (11.09 میلیارد دلار) رسید. این رقم در حالی گزارش شد که در نظرسنجی انجام شده توسط ریفینیتیو "اسمارت استیمیت" چهار تحلیلگر سود این شرکت را در این مدت 171 میلیارد ین برآورد کرده بودند.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :