جدیدترین اتومبیل شرکت جگوار دیده شد

کد مطلب 1284 1399-05-14 21:42
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
به گزارش باشگاه خبرنگاران، تصاویر جدید جاسوسی منتشر شده از اتومبیل Jaguar XF نمایانگر ظاهری جدید از این خودرو هستند.


جدیدترین اتومبیل شرکت جگوار دیده شد + تصاویر


دسته بندی : دنیای خودرو


اخیرا تصاویر جاسوسی از مدل جدید اتومبیل‌های XF با روکش‌های استتاری سنگین در جاده‌های انگلیس گرفته شده است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، تصاویر جدید جاسوسی منتشر شده از اتومبیل Jaguar XF نمایانگر ظاهری جدید از این خودرو هستند. خودروی جدید شرکت انگلیسی اخیرا در جاده‌های این کشور توسط تصویربرداران دیده شده است.
 
بر اساس اطلاعات به دست آمده این اتومبیل قرار است تا در اواخر سال جاری به بازار جهانی خودرو معرفی شود. این خودرو با برخورداری از فناوری و قابلیت‌های متفاوت قرار است رقیبی برای اتومبیل‌های Mercedes E Class و BMW 5 Series باشد.
 
اطلاعات تکمیلی درباره خودروی Jaguar XF
روکش سنگینی که برای استتار خودروی Jaguar XF استفاده شده تشخیص طراحی جدید در دماغه و پشت خودرو را سخت می‌سازد. با این حال اگر مدل جدید شرکت جگوار از زبان طراحی بازسازی شده XE بهره‌مند باشد، انتظار می‌رود که خودرو از ارتقای محدود و نامحسوس برخوردار شود که شامل کشش در طول چراغ‌ها، گرافیک جدید و بازسازی شده برای لامپ‌های LED و دریچه هوای تازه برای رادیاتور خواهد بود. همچنین امکان دارد که شرکت سازنده تغییراتی را بر روی طراحی سپر‌های اتومبیل تازه خود نیز اعمال کند.
 
این باور وجود دارد که طراحی داخلی Jaguar XF از بروزرسانی‌های بیشتری برخوردار باشد. با توجه به محصولات اخیر شرکت جگوار، این امر واضح است که شرکت سازنده بر روی فناوری داخل کابین زمان زیادی را صرف می‌کند. انتظار می‌رود که سیستم صفحه نمایش اتومبیل FX از سرویس جدید Touch Pro Duo شرکت جگوار برخوردار باشد. این سیستم با صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی، جایگزینی برای نمونه ۸ اینچی نسل پیشین خواهد بود. متاسفانه اطلاعات کاملی از قدرت فنی XF در دسترس قرار ندارد، اما انتظار می‌رود که این اتومبیل از موتور مشابه با دیگر عضو‌های خط تولید خود بهره‌مند شود.
 
این موترو یک نمونه شش سیلندر با قدرت ۲۹۶ اسب بخار از مدل V6 خواهد بود. همچنین تحلیلگران دنیای خودرو بر این باورند که اتومبیل شرکت جگوار در چند نمونه مختلف در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت که با بسته‌های S، SE و HSE پیشنهاد خواهند شد. گفتنی است که همواره تاریخ دقیقی برای معرفی رسمی خودرو در پایان امسال مشخص نشده و ممکن است به دلیل شیوع ویروس کرونا این زمانبندی نیز به تعویق بیفتد.
 
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :