اپل برای تولید انبوه آیفون ۱۲ آماده می‌شود

کد مطلب 3888 1399-06-19 22:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

کلیک/ گزارش‌هایی که به تازگی به دست آمده است نشان می‌دهد اپل تولید انبوه AirTag را شروع کرده است و می‌خواهد برای تولید انبوه آیفون ۱۲ آماده شود. گفته می‌شود تولید این محصول از اوایل مهر بیشتر می‌شود
کلیک/ گزارش‌هایی که به تازگی به دست آمده است نشان می‌دهد اپل تولید انبوه AirTag را شروع کرده است و می‌خواهد برای تولید انبوه آیفون ۱۲ آماده شود. گفته می‌شود تولید این محصول از اوایل مهر بیشتر می‌شود.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که اپل قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی حدود ۸۰ میلیون آیفون ۱۲ که به فناوری 5G مجهز هستند را تولید کند. برخی منابع نیز گفتند که آمار واقعی تولید این محصول در سال جاری میلادی بین ۷۳ تا ۷۴ میلیون واحد خواهد بود. سایر آیفون‌ها نیز در ابتدای سال ۲۰۲۱ تولید می‌شوند.

گفته می‌شود که ۴۰ درصد از آمار ۸۰ میلیونی به آیفون ۱۲ مکس مربوط است. این گوشی از نمایشگر ۶/۱ اینچی اولد، دوربین دوگانه و مودم 5G وارد بازار می‌شود. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که اپل قصد دارد ابتدا این محصول را به تولید انبوه برساند.

یکی از شرکت‌های زنجیره تامین گفته است که قطعات مورد نیاز برای آیفون‌ها را تامین می‌کند. اپل توانسته است که با وجود تاثیرات منفی شیوع ویروس کرونا بر زنجیره تامین تولید آیفون ۱۲ را از ابتدای ماه جاری میلادی یعنی پایان شهریور شروع کند. اپل تاخیر پیش‌بینی شده را از چند ماه به چند هفته کاهش داده است.

گفته می‌شود مونتاژ برخی مدل‌های آیفون ۱۲ به اواسط ماه مهر موکول شده است که تاریخ عرضه آن را کمی عقب‌تر می‌اندازد. گفته می‌شود که یکی از این مدل‌ها به احتمال زیاد آیفون ۱۲ پرومکس خواهد بود. گزارش‌ها نشان می‌دهد این محصول از نمایشگر ۶/۷ اینچی OLED، دوربین سه گانه و مودم 5G برخوردار خواهد بود.

اپل در ادامه گزارش‌های خود گفته است که تولید انبوه AirTag را آغاز کرده است. این محصول به وسایل و دیوایس‌های مختلف مثل کیف‌پول و دسته‌کلید متصل می‌شود و به کاربر اجازه می‌دهد که با استفاده از آیفون خود آن‌ها را پیدا کند. اپل به تازگی تولید مدل‌های جدید آیپد را بیشتر کرده است می‌خواهد حدود ۲۷ میلیون از این محصول را تا پایان سال جاری میلادی تولید کند. طبق گزارش‌ها اپل برنامه‌ای برای عرضه آیفون SE در سال ۲۰۲۱ نخواهد داشت.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :