تعویق تولید قشقایی در بریتانیا

کد مطلب 3899 1399-06-19 23:16
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

دنیای اقتصاد/ روزنامه فایننشال تایمز در گزارشی عنوان کرد که دو عامل پاندمی ویروس کرونا و تردید درباره آینده تجارت در بریتانیا به دلیل برگزیت موجب تعویق در آغاز تولید نسل جدید نیسان قشقایی شده است. بر این اساس، تولید این شاسی‌بلند کوچک و محبوب نیسان تا اواسط سال ۲۰۲۱ به تاخیر افتاد
دنیای اقتصاد/ روزنامه فایننشال تایمز در گزارشی عنوان کرد که دو عامل پاندمی ویروس کرونا و تردید درباره آینده تجارت در بریتانیا به دلیل برگزیت موجب تعویق در آغاز تولید نسل جدید نیسان قشقایی شده است. بر این اساس، تولید این شاسی‌بلند کوچک و محبوب نیسان تا اواسط سال ۲۰۲۱ به تاخیر افتاد.
 
این روزنامه به نقل از دو منبع آگاه مدعی می‌شود که براساس برنامه‌ها، قرار بود تولید این خودرو در ماه اکتبر سال جاری آغاز شود، اگرچه پیش از این، تاریخ یادشده توسط این خودروساز ژاپنی تایید نشده بود. نیسان در بیانیه‌ای که برای وب‌سایت اتوکار ارسال کرد گفت: «فراهم‌سازی مقدمات تولید قشقایی جدید در کارخانه ساندرلند انگلیس که در بردارنده سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیون پوندی در این کارخانه است، ادامه دارد.» فایننشال‌تایمز یادآور می‌شود که ظاهرا دلیل اصلی تعویق تولید قشقایی، پاندمی ویروس کرونا و آثار مخرب آن بوده است که موجب تغییر اولویت‌های نیسان شده است.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :