آموزش ساخت ماکت فورد موستانگ 1967 با چوب

کد مطلب 3901 1399-06-19 23:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

پرشین خودرو/ یک نجار آمریکایی که علاقه بسیاری به خودرو دارد با دقت بسیار زیاد اقدام به ساخت ماکت خودرو می کند، نکته جالب توجه این ماکت های خودرو، وجود جزئیات بسیار زیاد است.
این نجار آمریکایی که به ساخت ماکت های دقیق با جزئیات بالا از انواع خودروها شهرت پیدا کرده است، از تمام مراحل ساخت این ماکت ها فیلم برداری و آن را منتشر می کند
پرشین خودرو/ یک نجار آمریکایی که علاقه بسیاری به خودرو دارد با دقت بسیار زیاد اقدام به ساخت ماکت خودرو می کند، نکته جالب توجه این ماکت های خودرو، وجود جزئیات بسیار زیاد است.
این نجار آمریکایی که به ساخت ماکت های دقیق با جزئیات بالا از انواع خودروها شهرت پیدا کرده است، از تمام مراحل ساخت این ماکت ها فیلم برداری و آن را منتشر می کند.

فیلم هایی که این هنرمند آمریکایی از مراحل ساخت این ماکت ها تهیه می کند به قدری دقیق است که برای افرادی که آشنایی کمی با ابزار نجاری دارند یا علاقمند به این شغل هستند، می تواند حکم یک ویدئوی آموزشی باشد تا بتوانند با مشاهده آن اقدام به ساخت ماکت خودروی مورد علاقه خود کنند.

در صفحه فیلم پرشین خودرو می توانید فیلم های مختلفی از دنیای خودرو با زیرنویس فارسی را مشاهده کنید.
این هنرمند آمریکایی هر چند از ابزار مدرن نیز در تهیه این ماکت های چوبی استفاده می کند اما بخش عمده ای از کارهای ظریف ساخت ماکت را با دست و ابزار ساده انجام می دهد، بخش هایی مثل عاج تایرها یا کابین خودرو.

در ماکت های ساخته شده این هنرمند، جزئیات با دقت اجرا شده است و نسخه نهایی با خودروی واقعی تا حدود بسیاری شبیه است.

نکته ای که در کار هنرمند آمریکایی جلب توجه می کند، دقت بالا در جزئیات ماکت است. طرح کاپوت، درب ها، کابین، لاستیک و درب باک به خوبی روی چوب اجرا شده است.

در پایان برای شباهت هر چه بیشتر ماکت با خودروی واقعی، این هنرمند با استفاده از شیشه های رنگی، قطعاتی مانند چراغ ها و آیینه ها را روی خودرو نصب می کند.

در پایان شما را به تماشای ویدئوی ساخت ماکت فورد موستانگ 1976 دعوت می کنیم.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :