تبیان از محصولات خانه نوآوری‌اش رونمایی کرد

کد مطلب 30543 1399-12-03 18:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
تبیان از محصولات خانه نوآوری‌اش رونمایی کرد


- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سبد اول محصولات خانه نوآوری تبیان با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و حجت‌الاسلام والمسلمین قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی شد.
در این مراسم محصولاتی چون «همدم»، «پرسان»، «کدومو»، «میم»، «جیب» و «مجازیست» رونمایی شدند.
لازم به توضیح است پلتفورم «همدم» در راستای همسان‌گزینی و تشکیل خانواده طراحی شده است. همچنین «پرسان» با هدف پاسخگویی به پرسش خانواده‌ها امکان اشتراک‌گذاری تجربیات زندگی را فراهم می‌کند.
«کدومو» هدف تربیت فزرندان را با مشارکت جمعی از والدین، اساتید و کارشناسان پیگیری می‌کند و نرم‌افزار «میم» بستر آموزشی آنلاینی را طراحی کرده است که به تربیت کودکان و نوجوانان کمک می‌کند.
در بین این پلتفرم‌ها، برنامه «جیب» بیشتر بر اقتصاد خانوار متمرکز شده و از پتانسیل هوش مصنوعی برای نقل و انتقالات مالی کمک گرفته است. «مجازیست» هم مخصوص اطلاع‌رسانی و تبادل اخبار طراحی شده‌است.
در ادامه این مراسم و با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مرکز شتاب دهی ارتباطات هوشمند تبیان به بهره‌برداری رسید. این مرکز شتابدهی، وظیفه حمایت از استارتاپهای بیگ دیتا، رایانش ابری، داده کاوی، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی را به‌عهده دارد و امکان اتصال استارتاپ ها به بدنه دولت را محقق می‌کند.
جزئیات برگزاری "اینوتکس 2021"/ استقرار 200 استارتاپ در این نمایشگاه


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :