فضانوردان روس به دنبال کاهش زمان سفر به ایستگاه فضایی هستند که با استفاده از آن زمان رسیدن به این پایگاه از ۶ ساعت به ۳ ساعت خواهد رسید.

کد مطلب 1398 1399-05-14 23:39
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اما دانشمندان روسیه تمرینات فضایی برای کاهش این سفر را آغاز کرده اند تا مدت رسیدن به این ایستگاه فضایی از 6 ساعت به حدود 3 ساعت برسد و تعداد مدارهایی که لازم است به دور زمین بزنند از 4 مدار به 2 مدار برسد.


- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ دانشمندان برای سفر به ایستگاه فضایی مجبورند بعد از خروج از جو 4 بار به دور زمین مدار بزنند که این پروسه حدود 6 ساعت به طول می‌انجامد.اما دانشمندان روسیه تمرینات فضایی برای کاهش این سفر را آغاز کرده اند تا مدت رسیدن به این ایستگاه فضایی از 6 ساعت به حدود 3 ساعت برسد و تعداد مدارهایی که لازم است به دور زمین بزنند از 4 مدار به 2 مدار برسد.این آزمایش با عنوان سفر سریع به ایستگاه بین‌المللی فضایی در حال آماده‌سازی است.البته پیش از این سفر سریع به فضا توسط سازمان فضایی روسیه انجام شده بود و یک کپسول از پایگاه فضایی بایکونور توسط یک موشک سایوز ظرف مدت 3 ساعت و 18 دقیقه به پایگاه بین المللی فضایی رسیده بود."فضانوردان ناسا" به سلامت روی زمین فرود آمدند R1356/P/S2,1313/CT1 واژه های کاربردی مرتبط اخبار هوا و فضا بیشتر بخوانید... "فضانوردان ناسا" به سلامت روی زمین فرود آمدند


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :