اتاق های صوتی به اینستاگرام اضافه می‌شود

کد مطلب 44356 1400-03-15 11:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از اچ‌تی‌تِک؛ هجوم کاربران به کلاب هاوس در ماه‍‌های گذشته منجر به تلاش سایر اپلیکیشن‌های ارتباطی برای ارائه نسخه‌ای شبیه کلاب هاوس شد.


اتاق های صوتی به اینستاگرام اضافه می‌شود


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی‌ای است که به کاربران اجازه می دهد همانند کلاب هاوس، اتاق های صوتی در این برنامه تشکیل دهند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از اچ‌تی‌تِک؛ هجوم کاربران به کلاب هاوس در ماه‍‌های گذشته منجر به تلاش سایر اپلیکیشن‌های ارتباطی برای ارائه نسخه‌ای شبیه کلاب هاوس شد. بنابراین جای تعجب نیست که فیسبوک هم کار در اتاق های صوتی شبیه کلاب هاوس را آغاز کرد. اینستاگرام همچنین در ماه مارس در حال آزمایش اتاق های صوتی بود.
 
اتاق های صوتی اینستاگرام اولین بار در مارس سال جاری توسط محقق برنامه Alessandro Paluzzi مشاهده شد و اینستاگرام همچنان در حال کار بر روی این ویژگی است. در جدیدترین تحقیقات، کشف شده است که کاربران اینستاگرام قادر به راه اندازی اتاق های صوتی و دعوت از افراد برای پیوستن به آن هستند. فقط افرادی که دعوت شده‌اند می توانند به اتاق صوتی بپیوندند. اینستاگرام همچنین به کاربران اجازه می‌دهد نام اتاق صوتی را ویرایش کنند.
 
عملکرد اتاق‌های صوتی اینستاگرام  تقریبا شبیه به کلاب هاوس است اما به نظر نمی رسد این اتاق‌ها کاملا عمومی باشند. از آنجا که این ویژگی هنوز در مرحله آزمایش است، ممکن است اینستاگرام بعداً آن را معرفی کند.  در این اتاق‌های گفت‌و‌گو یک نماد میکروفون در بالای صفحه قرار دارد که احتمالاً برای بی صدا یا با صدا کردن کاربر است. همچنین گزینه‌ای برای افزودن اعضا به اتاق صوتی وجود دارد. تمام اتاق های صوتی در صندوق ورودی برنامه در دسترس خواهند بود.
 
به نظر می رسد که این ویژگی هنوز در مراحل اولیه است زیرا UI آن احتمالا هنوز ناتمام است. اما انتظار می‌رود که کاربران اینستاگرام هم می‌توانند کلاب هاوس اختصاصی خود را در این برنامه داشته باشند.
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :