سرویس Twitter Blue به اپ استور اضافه شد

کد مطلب 44358 1400-03-15 11:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به گزارش باشگاه خبرنگاران، در نیمه این ماه خبری مبنی بر اینکه یکی از کاربران به نام جین مانچون وونگ یافته است که توئیتر در حال کار بر روی یک نسخه اشتراکی از برنامه خود به نام Twitter Blue است.


سرویس Twitter Blue به اپ استور اضافه شد


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


شرکت توئیتر اضافه شدن سرویس اشتراکی خود با نام Twitter Blue را به اپ استور تایید کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، در نیمه این ماه خبری مبنی بر اینکه یکی از کاربران به نام جین مانچون وونگ یافته است که توئیتر در حال کار بر روی یک نسخه اشتراکی از برنامه خود به نام Twitter Blue است. اطلاعات کشف شده توسط وونگ نشان می‌دهد که قیمت اشتراک در هر ماه ۲.۹۹ دلار خواهد بود و به کاربر امکان می‌دهد "توئیت‌های مورد علاقه خود را در مجموعه‌ها ذخیره و سازماندهی کنید تا بعداً راحت‌تر پیدا شوند. " ویژگی دیگری با عنوان "واگرد ارسال" یک پنجره کوتاه از زمان برای حذف یک توئیت ارسال شده به کاربران را می‌دهد.
 
امروز، توئیتر خبر اضافه شدن سرویس اشتراکی که Twitter Blue نامگذاری شده است را به اپلیکیشن اپ استور تایید کرد و هزینه آن ماهانه ۲.۹۹ دلار دانست. اگر به دنبال برنامه توئیتر در App Store بگردید و به بخش تحت عنوان «خرید‌های درون برنامه» بروید، یک فهرست مشاهده می‌کنید و آن مربوط به Twitter Blue با قیمت ۲.۹۹ دلار است.
 
وونگ امروز توئیت دیگری را ارسال کرد که نشان می‌دهد Twitter Blue یک حالت Reader دارد که به کاربران امکان می‌دهد "با تبدیل متن‌ها به خواندن متن، در جریان موضوعات قرار بگیرند. " مشترکین همچنین می‌توانند تم رنگی و نماد‌های برنامه خود را با رنگ‌های مختلف انتخاب کنند. توئیتر چندی پیش قابلیت اسپیس را برای رقابت با کلاب هوس اضافه کرد تا با کوچ کاربران خود از این برنامه مواجه نشود، اما عرضه برخی از قابلیت‌ها در قالب یک سرویس اشتراکی که در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی به صورت رایگان وجود دارد، می‌تواند یکی از بدترین اقدامات این شرکت باشد.
 
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :