مایکروسافت نسل بعدی ویندوز را ۲۴ ژوئن رونمایی می‌کند

کد مطلب 44742 1400-03-19 13:20
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ورج، مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای برگزاری رویدادی در اواخر ماه جاری است.


مایکروسافت نسل بعدی ویندوز را ۲۴ ژوئن رونمایی می‌کند


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


شرکت مایکروسافت طی هفته‌های آینده با برگزاری رویدادی آنلاین، نسخه جدید سیستم عامل ویندوز را معرفی خواهد کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از ورج، مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای برگزاری رویدادی در اواخر ماه جاری است. قرار است در این رویداد نسل بعدی ویندوز با حضور مدیر عامل مایکروسافت Satya Nadella و مدیر ارشد محصول Panos Panay در ۲۴ ژوئن (۳ تیر) رونمایی شود.
 
تغییرات بصری جدید در به روز رسانی بعدی ویندوز
پیش بینی می‌شود مایکروسافت تغییرات قابل توجهی را در به روز رسانی بعدی ویندوز ارائه دهد که احتمالاً شامل تعدادی پیشرفت بصری و تغییرات زیادی درباره کاربری پلتفرم مایکروسافت خواهد بود. انتظار می‌رود تغییرات قابل توجهی در رابط کاربری Windows با نام رمز Sun Valley مشاهده شود. حساب مایکروسافت در توئیتر، با اعلام این خبر لوگوی متحرک جدید ویندوز را هم رونمایی کرد که ممکن است در بروزرسانی بعدی آن را ببینیم.
 
مایکروسافت ماه گذشته تأیید کرد که ویندوز ۱۰ ایکس، سیستم عامل اصلی که برای دستگاه‌های صفحه نمایش دوتایی مثل سرفیس نئو ساخته شده، دیگر عرضه نخواهد شد. این شرکت اکنون عناصر بصری ویندوز ۱۰ ایکس را در نسخه اصلی ویندوز ۱۰ قرار داده است.
 
مایکروسافت اکنون تغییرات بصری بسیاری را برای به روز رسانی بعدی آغاز کرده که شامل آیکون‌های جدید، پیشرفت File Explorer و پایان دادن به آیکون‌های دوره Windows ۹۵ است. مایکروسافت همچنین در زمینه بهبود مبانی اصلی ویندوز، با اصلاحات مربوط به مسئله تنظیم مجدد برنامه‌ها در چندین نمایشگر، افزودن ویژگی Xbox Auto HDR و بهبود پشتیبانی صوتی بلوتوث، تمرکز دارد.
 
مدیرعامل مایکروسافت همچنین قول داده راه حل‌های اقتصادی بهتری برای توسعه دهندگان و سازندگان در ویندوز ارائه می‌کند، بنابراین احتمالا شاهد تغییراتی در فروشگاه ویندوز خواهیم بود. مایکروسافت در ماه‌های اخیر روی فروشگاه برنامه جدیدی برای ویندوز کار کرده و شایعات حاکی از آن است که مایکروسافت فروشگاه خود را به روی همه برنامه‌ها و سیستم عامل‌های رقیب باز خواهد کرد. پیش بینی می‌شود نام به روز رسانی جدید ویندوز، ویندوز ۱۱ خواهد بود.
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :