تبدیل فایلهای صوتی به Mp3 در مدیا پلیر ویندوز

کد مطلب 45431 1400-03-25 04:07
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
این نیاز به تبدیل WMA به قالب MP3 ، یک قالب صوتی قابل حمل تر را ضروری می کند.


تبدیل فایلهای صوتی به Mp3 در مدیا پلیر ویندوز


دسته بندی : ترفندهای کامپیوتری


تبدیل فایل صوتی به mp3 برای کامپیوتر
 
تبدیل فایل صوتی به mp3
فرمت صوتی WMA طی سالیان متمادی محبوب شده است ، اما با وجود محبوبیت ، هنوز توسط چندین برنامه محبوب پشتیبانی نمی شود. این نیاز به تبدیل WMA به قالب MP3 ، یک قالب صوتی قابل حمل تر را ضروری می کند.
مراحل تبدیل فایل صوتی به mp3:
اگر کاربر ویندوز هستید، حتماً در مورد عملکرد پیش فرض Windows Media Player به عنوان مبدل WMA به MP3 شنیده اید تا MP3 را به راحتی در Windows Media Player پخش کنید.
 
Windows Media Player یک رسانه پخش کننده پیش فرض برای رایانه های دارای ویندوز است و می تواند از عهده پخش فایل های صوتی و تصویری برآید که از انتخاب فرمت های صوتی مانند WMA ، WAV و MP3 پشتیبانی می کند و می توانید به هر یک از قالب های صوتی پشتیبانی شده تبدیل کنید.  فایل WMA بزرگ است و از آنجا که فشرده نشده  فضای زیادی را اشغال می کند. اگر می خواهید WMA را به پرونده هایی با کدک های کوچکتر مانند MP3 تبدیل کنید ، می توانید از windows media player برای این کار استفاده کنید.
 
روش 1. نحوه تبدیل WMA به MP3 در Windows Media Player
مرحله 1. وارد کردن فایلهای WMA به Windows Media Player، همچنین می توانید فایل WMA خود را جستجو کنید و سپس با کشیدن و رها کردن فایل مورد نظر خود را وارد کنید تا فایل WMA برای تبدیل در کتابخانه تأیید شود.
 
مرحله 2. در بالا سمت چپ منو می توانید دکمه “Organize” را ببینید ، از آنجا "Options" را انتخاب کنید و سپس دکمه "RIP Music" را انتخاب کنید.
 

تغییر فرمت فایل صوتی
 
مرحله 3. از پنجره جدیدی که ظاهر می شود ، روی دکمه "Rip Music" کلیک کنید و سپس برای دکمه "Change" پایین بروید. یک پوشه مقصد برای فایل تبدیل شده انتخاب کنید.
 

چگونه فایل صوتی را به mp3 تبدیل کنیم
 
از آنجا ، روی دکمه "Format" کلیک کنید و منو را پایین بیاورید. به پایین پیمایش کنید و قالب "MP3" را انتخاب کنید ، همچنین می توانید میزان بیت صدا را به دلخواه تغییر دهید.
 

تبدیل فایل های صوتی به mp3
 
ارائه از :بخش کامپیوتر و اینترنت  
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :