میلیاردر ژاپنی و یک نسخه سفارشی از رولرز-رویس فانتوم با چاشنی ارمس! (+عکس)

کد مطلب 45432 1400-03-25 05:56
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
  به  گزارش  عصر ایران؛ شرکت خودروسازی رولزرویس طی همکاری با شرکت ارمس (تولیدکننده محصولات لوکس) یک مدل سفارشی از خودرو فانتوم خود را برای یوساکو مائزاوا، کارآفرین و میلیاردر ژاپنی، ساخته است که به نام فانتوم اُریبه (Phantom Oribe) شناخته می شود.


میلیاردر ژاپنی و یک نسخه سفارشی از رولرز-رویس فانتوم با چاشنی ارمس! (+عکس)


دسته بندی : دنیای خودرو

در نمای ظاهری، از دو رنگ سبز و کرم برای رنگ آمیزی خودرو فانتوم اُریبه استفاده شده است که این انتخاب با الهام از ظروف اُریبه ژاپنی صورت گرفته است و به نوعی با علاقه یاسوکا مائزاوا به عنوان یک مجموعه‌دار مرتبط است. 
به  گزارش  عصر ایران؛ شرکت خودروسازی رولزرویس طی همکاری با شرکت ارمس (تولیدکننده محصولات لوکس) یک مدل سفارشی از خودرو فانتوم خود را برای یوساکو مائزاوا، کارآفرین و میلیاردر ژاپنی، ساخته است که به نام فانتوم اُریبه (Phantom Oribe) شناخته می شود. این خودرو نتیجه تلاش تیمی متشکل از متخصصان برجسته این دو شرکت معتبر است.
رولزرویس فانتوم اُریبه به نوعی بازتاب دهنده شخصیت و اشتیاق مالک خود است که این خودرو لوکس را به عنوان یک هواپیمای جت زمینی تصور کرده و دوست دارد تجربه سفر هوایی خصوصی را به خیابان ها آورد.
 
به گفته تورستن مولر-اوتواس (Torsten Müller-Otvös)، مدیر عامل رولزرویس، این بیان باشکوه از محصول لوکس و برتر ما نقطه عطفی برای خودروهای رولزرویس است که دو شرکت برتر در زمینه معرفی محصولات لوکس با مجموع بیش از سه قرن تجربه در خلق آن نقش داشته اند. فانتوم اُریبه حاصل همکاری بین شرکت های رولزرویس و ارمس است که در آن طراحان، متخصصان مواد و صنعتگران ماهر در کنار هم به فعالیت پرداخته تا یک نمونه منحصر به فرد از خودرو فانتوم شکل بگیرد.
 
 
در نمای ظاهری، از دو رنگ سبز و کرم برای رنگ آمیزی خودرو فانتوم اُریبه استفاده شده است که این انتخاب با الهام از ظروف سنتی ژاپنی اُریبه صورت گرفته است و به نوعی با علاقه یاسوکا مائزاوا به عنوان یک مجموعه‌دار مرتبط است. بخش اعظم بدنه خودرو به رنگ سبز و سپرها و رکاب های جانبی کرم رنگ آمیزی شده اند. این رنگ به طور اختصاصی برای این میلیاردر ژاپنی تولید شده است و قرار است برای رنگ آمیزی جت شخصی وی نیز از آن استفاده شود.
 
در شرایطی که نمای ظاهری فانتوم اُریبه جالب توجه است، اما جادوی واقعی در پشت درهای این خودرو پنهان شده است. ترکیب دو رنگ در نمای ظاهری خودرو با فضای داخلی آن هماهنگ است که در بیشتر قسمت های آن از چرم سبز رنگ ارمس استفاده شده است. به عنوان مثال، از این چرم برای پوشش صندلی های عقب، غربیلک فرمان، محل قرار گیری دست سرنشینان، اهرم کنترل، دکمه های کنترل سامانه تهویه و ستون های داخلی استفاده شده است. ترکیب رنگی خاص این خودرو حتی در قسمت هایی که در نگاه اول مشهود نیستند، مانند داخل جعبه دستکش و یخچال خودرو نیز ادامه یافته است.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :