معرفی فیلم No Escape 2020

کد مطلب 5476 1399-06-28 20:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم No Escape 2020 زبان اصلی
ژانر : ترسناک , ماجراجویی , هیجان انگیز
محصول : ایالات متحده آمریکا
بازیگران : Holland Roden,Denzel Whitaker,Keegan Allen,Ronen Rubinstein, تعداد آراء : 830
خلاصه داستان : یک چهره سرشناس رسانه های اجتماعی با دوستانش به مسکو سفر می کند تا محتوای جدیدی را برای ویدئو بلاگ موفق خود بیابد. او همیشه محدودیت ها را پشت سر میگذارد و از مخاطبان در حال رشد با تهیه مطالب جدید استقبال و پذیرایی می کند، از این رو آنها وارد دنیای سرد، مرموز، بی اعتدال و خطرناک روسیه می‌شوند. 88دقیقه 10 / 5.3 امتیاز IMDB 2020تاریخ انتشار


فیلم No Escape 2020راه فراری نیست (No Escape) یک فیلم در ژانر ماجراجویی، ترسناک و هیجان انگیز، محصول 2020 ایالات متحده آمریکا، به کارگردانی و نویسندگی «ویل ورنیک» ساخته شده است.
بازیگرانی چون «هولند رودن» ، «دنزل ویتاکر» بازیگر فیلم جنگجو ( فیلم Warrior)، «کیگان آلن» بازیگر فیلم یک عاشقانه متحرک ( فیلم A Moving Romance)، «رونن روبنشتاین» ،« پاشا دی لیچنیکوف» بازیگر فیلم آخرین لحظه وضوح ( فیلم Last Moment of Clarity)، «کیمبرلی کوئین» ، «امیلیا آرس» ، «دومنیک پیس» ، «راویل ایسیانوف» ، «دیمیتر دی.
مارینوف» ، «سیرا سوارتز» ، «اینجا زالتا» ، «امیلی هینکلر» ، «الیزابت هینکلر» ، «دانیار» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.  فیلم No Escape 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده فیلم راه فراری نیست « فیلم راه فراری نیست»"No Escape" در 11 جولای 2020 و در 25 سپتامبر 2020 (به صورت DVD) در آلمان منتشر شد.
در 16 جولای 2020 در استرالیا و هلند، در 24 جولای در استونی، لهستان(به طور اینترنتی) و لیتوانی و در 18 سپتامبر 2020 در ایالات متحده آمریکا منتشر شد.این فیلم در وب‌گاه نقد فیلم Rotten Tomatoes از 5 نقد منتشر شده ، توانست 20 درصد رضایتمندی را کسب کند.
"این فیلم دارای رده بندی سنی R (بزرگسال) به دلیل خشونت زیاد، تصاویر زننده، زبان فراگیر و مصرف مختصر مواد مخدر می باشد." داستانیک چهره سرشناس رسانه های اجتماعی با دوستانش به مسکو سفر می کند تا محتوای جدیدی را برای ویدئو بلاگ موفق خود بیابد.
او همیشه محدودیت ها را پشت سر میگذارد و از مخاطبان در حال رشد با تهیه مطالب جدید استقبال و پذیرایی می کند، از این رو آنها وارد دنیای سرد، مرموز، بی اعتدال و خطرناک روسیه می‌شوند.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :