حذف منشن؛ قابلیت جدید توئیتر

کد مطلب 46081 1400-03-31 03:42
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از انگجت، پلتفرم توئیتر در حال کشف روشی جدید برای جلوگیری از توجه ناخواسته است، چون اغلب منجر به آزار و اذیت می‌شود.


حذف منشن؛ قابلیت جدید توئیتر


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


توئیتر در حال کار روی یک ویژگی جدید است تا کاربران بتوانند منشن‌های ناخواسته را حذف کنند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از انگجت، پلتفرم توئیتر در حال کشف روشی جدید برای جلوگیری از توجه ناخواسته است، چون اغلب منجر به آزار و اذیت می‌شود. این شرکت در حال کار روی ابزار‌هایی است که در صورت راه اندازی، به کاربران اجازه می‌دهد بدون زدن دکمه مسدود کردن یا قطع صدا، از ذکر نام و منش شدن جلوگیری کنند.
 
دومینیک کاموزی، طراح محصولات توئیتر اعلام کرد که ویژگی آن‌منشن، به کاربران توئیتر امکان "عدم ذکر نام خود" و کنترل اینکه چه کسی می‌تواند آن‌ها را منشن کند را می‌دهد.
 
قابلیت منشدن نشدن به توئیتر اضافه شد
شبیه به برداشتن برچسب در فیس بوک و با توجه به ماکت‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاموزی، قابلیت حذف منشن کمک می‌کنند تا وقتی که ناخواسته منشن شدید، اسم خود را از آن توئیت حذف کنید. این ویژگی همچنین می‌تواند به شما اجازه دهد کاربران خاصی را از ذکر نام شما در آینده و بدون نیاز به مسدود کردن کامل حساب‌های آن‌ها، مسدود کند.
 
همچنین پلتفرم توئیتر ممکن است نزدیک به عملی کردن ایده سوپر فالورز Super Follows خود باشد. جین مانچون وونگ محقق کدها، شواهدی از یک برنامه Super Follows را کشف کرده است که نشان می‌دهد توئیتر به سبک پتریون تقریباً آماده ارائه این ویژگی است. سازندگان می‌توانند با تعریف دسته بندی‌هایی از جمله فقط بزرگسالان و تلویزیون واقعیت مجازی با سیستم عامل‌هایی از جمله OnlyFans و Twitch که قبلاً برای اشتراک مطالب کاربرد داشتند، برای سوپر فالورز درخواست خود را ارائه و احتمالاً آن‌ها را مدیریت کنند.
 
این یافته‌ها آنچه شما برای واجد شرایط بودن برای Super Followrs لازم دارید را بیان می‌کند. مثلا یک سازنده متقاضی این ویژگی باید ۱۸ سال یا بیشتر سن داشته باشد، ۱۰ هزار دنبال کننده یا بیشتر داشته باشد و حداقل ۲۵ بار در طول ۳۰ روز گذشته پست گذاشته باشد. به عبارت دیگر، شما باید مخاطبان خوبی داشته باشید.
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :