بیت کوین سد مقاومتی ۴۰ هزار دلار را شکست

کد مطلب 46113 1400-03-31 04:34
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیت کوین سد مقاومتی ۴۰ هزار دلار را شکست جهانفارس به نقل از راشاتودی نوشت: اظهارات یک سرمایه‌گذار در بازار ارزهای مجازی باعث شده تا شاهد شکسته شدن مقاومت قیمتی بیت کوین در ساعات گذشته باشیم.


امروز قیمت بیت کوین پس از روزها توانست مقاومت ۴۰ هزار دلار را شکسته و به بالای این رقم صعود کند.
دلیل این رشد اظهارات پائول تودور جوینز بود که یکی از سرمایه‌گذاران افسانه‌ای در این بازار به شمار می‌رود. 
وی شب گذشته طی مصاحبه‌ای با سی ان بی سی گفت: من بیت کوین را به عنوان یک تنوع دهنده و تغییر در سبد دارایی‌های خود دوست دارم.
همه از من می‌پرسند که باید با بیت‌کوین‌های خود چه کار کنم؟ تنها چیزی که من مطمئن هستم این است که من دوست دارم ۵ درصد از دارایی‌ام طلا، ۵ درصد بیت کوین، ۵ درصد پول نقد و ۵ درصد کالای اساسی داشته باشم. 

وی در این مصاحبه ادامه داد: از نظر من خرید بیت کوین فقط یک روش بنیادی، چگونگی حفظ دارایی‌هایم در گذر زمان است. من به بیت کوین به عنوان یک ثروت نگاه می‌کنم. 
طی ساعات گذشته و در پی این اظهارات حتی بیت کوین توانست رقم ۴۰ هزار و ۷۱۶ دلار را هم لمس کند و نسبت به ۴۸ ساعت پیش رشد ۱۳ درصدی را به ثبت برساند. بیت کوین دیروز هم به خاطر اظهارات ایلان ماسک، که گفته بود ممکن است با استفاده از انرژی‌های پاک در استخراج بیت کوین روند فروش خودروهای تسلا به این ارز را از سر گیرد، رشد خوبی را به ثبت رسانده بود. 
به طور کلی از ابتدای سال جاری تاکنون بیت کوین نوسانات سنگینی را تجربه کرده به گونه‌ای که امسال را با ۲۹ هزار دلار شروع کرد و  حتی رقم ۶۵ هزار دلار را هم دید، اما در ماه می به ۳۰ هزار دلار سقوط کرد و حالا به ۴۰ هزار دلار بازگشته است.
۲۲۳۲۲۷


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :