برگزاری افتتاحیه نخستین گردهمایی آموزش تخصصی هسته‌ای پیشرفت منطقه‌ای در تهران

کد مطلب 46814 1400-04-05 15:49
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مراسم افتتاحیه نخستین گردهمایی آموزش تخصصی هسته‌ای پیشرفت منطقه‌ای به همت ستاد پیشرفت جامع منطقه‌ای و همیاران مردمی پیشرفت ایرانیان در اردوگاه بین‌المللی شهید باهنر تهران برگزار شد.


- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مراسم افتتاحیه نخستین گردهمایی آموزش تخصصی هسته‌ای پیشرفت منطقه‌ای به همت ستاد پیشرفت جامع منطقه‌ای و همیاران مردمی پیشرفت ایرانیان صبح امروز در اردوگاه بین‌المللی شهید باهنر تهران برگزار شد. 
در این برنامه که 5 گروه از استان‌های هرمزگان، بوشهر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و مازندران حضور دارند، درباره موضوعاتی همچون شاخص‌های پیشرفت، پیشرفت منطقه‌ای، نقشه پیشرفت، شبکه مفاهیم پیشرفت، الگوی ارزیابی لحظه‌های میانی، الگوی جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها، جامعه‌شناسی ظرفیت‌‌شناسی و مدیریت ریسک و مبانی پیشرفت بحث‌های تخصصی و علمی صورت گرفت.
 در این نشست، بر ضرورت حضور مردم برای پیشرفت در همه ابعاد، برنامه‌ریزی غیر متمرکز، تحول در برنامه‌ریزی، دولت‌سازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی، کار پایدار و با ثبات و کار علمی و مبنایی برای تاکید شد.
انتخاب 5 گروه منتخبین طی یک رویداد رقابتی از بین 100 گروه که دارای ویژگی‌های اولیه جهت تمرکز بر ترسیم و پیاده‌سازی نقشه‌های پیشرفت منطقه‌ای و مبنا محور در استان‌ها صورت گرفته است.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :