ریزش ده درصدی قیمت بیت کوین

کد مطلب 46824 1400-04-05 16:01
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ریزش ده درصدی قیمت بیت کوین جهانفارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در حالی که بیت کوین امروز را با رقمی بالای ۳۲ هزار دلار شروع کرده بود، اما طی دقایق گذشته به صورت ناگهانی فرو ریخت.


در حالی که تا همین چند دقیقه پیش قیمت بیت کوین بالای ۳۲ هزار دلار بود و نسبت به دیروز افت نسبی داشت، اما طی دقایق گذشته شاهد ریزش سنگین قیمت ارزهای مجازی و به خصوص بیت کوین بودیم به گونه‌ای که نسبت به دیروز همین موقع قیمت بیت کوین ۱۰.۶ درصد سقوط کرده و هم اکنون حدود ۳۰ هزار و ۵۰۰ دلار در حال معامله است. این قیمت نسبت به هفته پیش هم ۱۴.۷ درصد پایین‌تر بوده است.
با احتساب این سقوط، ارزش کل بازار بیت کوین به ۵۸۶ میلیارد دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۲۷ میلیون بیت کوین با ارزش ۴۰ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است. تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار نیز امروز به ۱۸ میلیون و ۷۴۲ هزار و ۸۶۲ واحد رسید. اتریوم هم امروز ۱۰.۲ درصد سقوط کرده و ۱۷۳۴ دلار در هر واحد خرید و فروش می‌شود که نسبت به هفته پیش ۲۲.۹ درصد کاهش قیمت داشته است.

باینانس کوین ۷.۹ درصد و کاردانو هم ۸.۵ درصد از ارزش خود را از دست داده و به ترتیب ۲۶۹ دلار و ۱.۲۲ دلار در حال معامله شدن هستند. دوج کوین و ریپل هم با حدود ۹ درصد منفی شدن ۲۳ سنت و ۵۹ سنت خرید و فروش می‌شوند که تمام این ارزها نسبت به هفته پیش ۱۵ تا ۲۵ درصد منفی شدند. 
در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۵.۹۲ درصد از کل ارزش بازار جهانی مجازی‌ها کاهش یافته و به ۱۳۰۴ میلیارد دلار رسیده است. در همین مدت ۹۲ میلیارد دلار در این بازار پول جابجا شده و تعداد کل ارزهای مجازی جهان هم به ۱۰ هزار و ۶۵۲ نوع رسیده است.
۲۲۳۲۲۷


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :