بیت کوین به کانال ۱۰ هزار دلاری سقوط خواهد کرد؟

کد مطلب 46840 1400-04-05 17:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیت کوین به کانال ۱۰ هزار دلاری سقوط خواهد کرد؟ جهانفارس به نقل از کوین دسک نوشت: یک فعال برجسته بازار جهانی ارزهای مجازی پیش بینی کرد در موج جدید سقوط قیمت ارزش بیت کوین به ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار کاهش یابد.


اسکاد ماینرد، کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری موسسه چند میلیارد دلاری گوگن هِیم، شب گذشته طی مصاحبه‌ای با خبرگزاری سی ان بی سی گفت که فکر می‌کند در موج پیش روی سقوط قیمت بیت کوین ارزش این ارز مجازی به کف ۱۰تا ۱۵ هزار دلار برسد. 
وی البته به بیت کوین‌دارها گفت که نباید به خاطر سرمایه‌گذاری در این ارز مجازی نگران باشند، و پیش‌بینی کرد که ممکن است بیت کوین چند سال آینده را در سطوح پایین قیمتی قرار گرفته و بعدا دوباره بازار صعودی خواهد شد. 
در ماه دسامبر ماینرد، به خبرگزاری بلومبرگ گفته بود که از نظر موسسه متبوعش ارزش بنیادین بیت کوین ۴۰۰ هزار دلار است. 

وی البته پیش بینی‌های جنجالی را درباره قیمت بیت کوین ارائه کرده و در ماه فوریه گفته بود که بیت کوین به ۶۰۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت.
موسسه گوگن هِیم در ماه نوامبر از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا خواسته بود تا مجوز ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری در بازار بیت کوین را دریافت کند. 
وی در ماه می هم در توئیتر نوشته بود که بازار جهانی ارزهای مجازی نشان داده که با حباب سنگین همراه است. 
وی در این توئیت به حباب موسوم به «حباب گل لاله» در هلند در قرن ۱۷ میلادی اشاره کرد که پس از مدتی حباب ترکید و نخستین بحران مالی در جهان شکل گرفت. 
۲۲۳۲۲۷


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :